Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Nathraichean avatar Nathraichean 3 Точки

Приемен изпит / 28.08.16г. - Място на провеждане?

Привет,

Понеже едвам едвам намерих каквато и да била информация относно изпита, пиша тук, защото тази която намерих не ми е достатъчна. Един мой приятел от Русе ми каза, че е взел приемния си изпит там, а в графика на университета пише "Дата 28.08, час 10:00-14:00, място - София", та въпроса ми е дали ще мога в Бургас да направя изпита тъй като съм по работа в Китен в момента и ако да, кога и къде е той.

Благодаря предварително!
-Светозар

0
Programming Basics
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

Всички изпити се провеждат в сградата на СофтУни в София.

Без значение дали сте кандидатствали и искарали курса в един от градовете, в които се е провеждал, приемният изпит винаги се полага присъствено и в София.

0
23/08/2016 12:04:29
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Твоя приятел най вероятно е карал курса в Русе , и затова изпита му е бил там,. а по принцип изпита ще се проведе (аз както си го обяснявам-във всички зали без Tech i Knowledge) 10-14.00. Ако разбирасе има вариант в Бургас ще е добре и за мен !

0
Nathraichean avatar Nathraichean 3 Точки

То аз започнах курсовете в Габрово, но обстоятелствата бяха такива, че не можех да ходя неделите и присъствах само на първия курс и ме прехвърлиха на онайн обучение. Та щом е имало в Русе се питам дали има и в Бургас, защото ми е най-близко.

0
davichonov365 avatar davichonov365 127 Точки

Еми дай да изчакаме някой по наясно със изпита да се сабуди :) и да даде разяснения !

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Приемните изпити се провеждат само в София. Случвало се е да ги проведат и в други градове, но не се е получило добре. Затова отново са само в София.

0
23/08/2016 07:58:46
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Вижте графика на залите. Изпита започва от 10.00 часа. Испита доколкото видях ще се проведе в три зали в СофтУни във София.

https://softuni.bg/home/schedule

0
Sv3tlio avatar Sv3tlio 12 Точки

Здравейте, за да не отварям нова тема бих искал да попитам за този изпит. Виждам, че е на 28, но нали все още не сме минали курса? Какъв е този изпит? Трябва ли да се запшишем някъде за него?

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Този изпит е за тези, които са почнали от юни месец. Ако ти си почнал по-късно и сега го караш- вероятно твоя изпит ще е по- нататък.

0
Sv3tlio avatar Sv3tlio 12 Точки

Сега видях, че са променили датата в моя курс и е 20 ноември, а до вчера беше 28 август и се бях притеснил, че ще ме изпитват, а още материали не са ми дали :) 

Явно са забравили да го променят. 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.