Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nsnskajwjsj avatar nsnskajwjsj 7 Точки

Изпит "Programming Basics"

Добър вечер! Искам да попитам за приема в академията. Какъв брой точки от изпита "Programming Basics" трябва да изкараме, за да ни приемат? И, до колкото си спомням, май имаше различни модули за различните резултати... Благодаря предварително! :)

Тагове:
0
Programming Basics
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

За да те приемат в основната програма на обучение - софтуерно инженерство, трябва да решиш минимум половината от задачите, ако са по-малко можеш да се запишеш в друг модул - Basic модул, в който се преподават основни знания за разработка на сайтове, програмиране на микроконтролери и др.

0
nsnskajwjsj avatar nsnskajwjsj 7 Точки

Де факто правя 300 точки от 600 и съм в основната форма на обучение?

0
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Да, 300 точки са точно половината от задачите.

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

А ако имаш 300 точки от общо 6-те задачи, без да имаш 100 на нито една, не е ли същото?

0
26/08/2016 07:28:48
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Трябва да решиш минимум 3 задачи от 6 -те възможни за 4 часа, за да имаш шанс да продължиш по-нататък. А за да ти дадат сертификат се изисква да искараш оценка минимум 5.00.

Виж тук   https://softuni.bg/faq

"Оценка над Среден (3.00) се счита за достатъчна, за да бъде изпитът „взет“. Оценката се формира на база на приемния изпит за онлайн студенти, и на база на приемния изпит + предаване и оценка на домашни за присъствени студенти. Няма точно определен критерий, който да показва с точност колко точки на изпита отговарят на каква оценка за курса. Това се определя отделно за всеки един изпит на базата на средното ниво на всички явили се студенти. Минимум 3 (три) напълно решени задачи са достатъчни за преминаване на изпита."

Успех на изпита.

0
nsnskajwjsj avatar nsnskajwjsj 7 Точки

Значи над 3.00 те приемат, а при 5.00 те приемат и ти дават сертификат?

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Да.

 

0
nsnskajwjsj avatar nsnskajwjsj 7 Точки

Благодаря Ви много! Извинявам се, ако съм бил досаден (знам, че съм бил хаха :)), но съм новичък в занаята и ми е леко "под лъжичката" хаха ... :) Лека вечер Ви пожелавам!

0
25/08/2016 23:40:34
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.