Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

Програма, която ще ви.. "пази" по изпитите да не ползвате нерегламетнирани приложения :)

5
dsmiteva avatar dsmiteva 13 Точки

Съжалявам за глупавия въпрос, но на Java изпита трябваше л ида я позлваме?

1
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Тоест, трябва да го инсталираме само за времето на изпита? После може да се махне? И така на всеки изпит....

1
Teodor92 avatar Teodor92 569 Точки

dsmiteva - Не ще е от следващия изпит.

arsoman - да изключвайте го след края на изпита :) Ще ви кажем повече на следващия изпит.

3
Aleksiev avatar Aleksiev 133 Точки

Къде точно има линк за това, че не го откривам нещо ?

0
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

ЦЪК

 

Горе в шапката, където е username-a.

2
Desso avatar Desso 146 Точки

А тъй като това много прилича на шпионски софтуер има ли опасност антивирусната програма да го блокира по време на изпита и в крайна сметка никаква работа да не свърши?

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Има, даже антивирусната може да не ти даде да го активираш... Затова може да се стигне до там да си изключиш антнивирусната, докато трае изпита....

1
boyanov avatar boyanov 65 Точки

На мен аваста ми триеше програмата при разархивирането без да ми казва. Добре че се сетих да го спра за 2мин и да си я пусна :)

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

В момента тествам Sentinel, за да разбера как работи и кога алармира за нередност. Имам предложение към екипа на SoftUni за малък update на Sentinel:

  1. Когато програмата засече непозволени ресурси, да променя цвета на иконката примерно в червен цвят.
  2. Да се добави меню в програмата, в което да има списък на всички забранени ресурси, които са стартирани в момента.
  3. Да се добави и информативен списък с всички ресурсите, за които програмата ще индикира аларма, за да знаем предварително какво не трябва да използваме по време на изпита.

 

4
a_banderov avatar a_banderov 19 Точки

Има и правописна грешка - трябва след влизане в програмата да пише "....във фонов режим".

 

1
Achev avatar Achev 53 Точки
Някой може ли да разясни малко по-ясно какво не можем да ползваме по време на изпита, понеже имам изпит в петък ? :) Благодаря.
0
ivelin_m avatar ivelin_m 0 Точки
  • По време на изпита е забранено ползването на e-mail, Skype, Dropbox, Facebook, както и каквито и да е други чат-програми;
  • По време на изпита е забранена комуникацията с други хора около вас;
  • По време на изпита е позволено използването на учебници, книги, презентации, видео уроци, Google search, четене на (но не и писане във) форуми;
0
asyamincheva avatar asyamincheva 20 Точки

Тоест след разархивирането на файла, трябва да се инсталира, така ли? Аз по погрешка го отворих и докато се разархивираше, от антивирусната ми излезе съобщение за вирус или нещо такова... И бих искала да попитам още нещо - знаете ли защо даден въпрос се заключва във форума - от модератора ли става или?

0
21/08/2014 11:26:55
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Само се стартира, няма инсталация. Добави го в доверените /trusted/ файлове на антивирусната програма за да не го спира.

Една от причините за заключване на тема е ако съществува подобна. Хубаво е преди да се отваря нова тема е да се провери с търсачката дали няма подобна - ако има ползвай нея. Целта е информацията по даден въпрос да е концентрирана на едно място, а не разхвърляна в много теми.

3
boyanov avatar boyanov 65 Точки

Можеш също да си спреш антивирусната като разархивираш и след като пуснеш Sentinel да пуснеш пак и антивирусната. При мен нямаше проблеми по този начин.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.