Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reverie avatar Reverie 16 Точки

Проблем с Chrome history и изпит?

Здравейте. Имам евентуален проблем - моя приятел е на изпит в момента (може и да е свършил докъто си напиша романа ) и е с моя лаптоп. Аз съм си вкъщи на компа и си цъкам разни работи в интернет(Chrome). Отворих си history-то и гледам разни c# свързани неща. При което ми светна че Chrome -а е свързан (или от Google акаунта не съм сигурна ). Притеснява ме това да не стане проблем с anticheat програмата!!! Ако не е, репортавам нов начин за cheat-ване...предполагаем, не съм сигурна ??

Тагове:
0
Предложения и проблеми 28/08/2016 15:11:04
ChrisPam avatar ChrisPam 976 Точки

Няма никакъв проблем. Могат да ти излизат "c# свързани неща", евентуално линкове но ти трябва парола, която мисля че са се погрижили само един път да може да се въведе :)

0
Reverie avatar Reverie 16 Точки

То е ясно, че не можеш да влезеш от друго място, но не ти и трябва в случая. Ако знаеш че всичко което напишеш в search-а на Google се вижда от другия компютър, може едва ли не цялата задача да напишеш. 

Edit: ОК Главно се притеснявах да няма проблеми момчето заради това, иначе може да се затрие темата, че лоши идеи давам. 

0
29/08/2016 10:09:23
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.