Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Marto1611 avatar Marto1611 7 Точки

Teamwork Defence

Задължително ли е присъствието и двата дена на защитите и къде мога да видя моят отбор кога е ? На 1ви или на 2ри. Хубав ден на всички :) 

Тагове:
0
Fundamentals Module
momopetrov avatar momopetrov 35 Точки

Трябва да отидеш на която дата си избереш. Графика ще се определи на място

0
IvoArsov avatar IvoArsov 44 Точки

Привет, 

за да не правя нова тема.

Проектите къде трябва да ги събмитнем и до кога? Защото в заданието пише до 31ви август, пък в сайта (иснстанцията на курса, където се качват домашните) пише - "02/09/2016 23:59:59" като краен срок за предаване.

0
Marto1611 avatar Marto1611 7 Точки

Ами аз моят линк вече го постнах, но мисля, че можеш да продължаваш събмитите си в GibHub, ако има някакви бъгчета и т.н.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.