Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

archlicher avatar archlicher 32 Точки

Upload homework?

Колеги,

само аз ли не успявам да си кача домашното?

Моля, помогнете.

Предварително благодаря.

Тагове:
0
Programming Basics
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Явно още не е пуснато качването на домашни - аз съм онлайн и при мен все още се изписва - Няма домашно - и няма опция за качване.

0
salih1f1 avatar salih1f1 188 Точки

Аз също не мога да го кача. Предполагам в най-скоро време ще можем да ги качим.

 

 

0
PavelPenchev avatar PavelPenchev 1 Точки
Аз също не мога да кача домашното си.Участвал съм в мартенския курс и видях че поне първото домашно е същото. Надявам се че не това е причината и че ще сменят задачите.
0
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Здравейте колеги, аз съм Деян (лектора за вторниците). Може ли да ми кажете дали в момента е активно ъплоадването на домашно? Мисля че го пуснах, но тъй като не съм записан за курса не мога да видя дали е активна опцията.
EDIT:  А сега ?

2
Kakashi avatar Kakashi 2 Точки

Здравей, вече може да се качва домашното :)

2
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Извинявайте за забвянето колеги, вече разбрах че имам права да отварям ъплоадването на домашните. Ще се постарая да е отворено предаването в деня на всяка първа лекция (неделя). Успех на всички :)

0
PavelPenchev avatar PavelPenchev 1 Точки

Извинявай,но при мен имасамо прати url. Как да си кача архива?

0
Fleshian avatar Fleshian 379 Точки

Сега как е? 

0
PavelPenchev avatar PavelPenchev 1 Точки

Перфектно Благодаря.

0
lazarov.pl avatar lazarov.pl 27 Точки

Здравейте, 

И тук ли нещтата с домашните стоят така - може да качиш няколко домашни като валидно е последно каченото?

0
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки

Точно така. Качваш домашна, после можеш да си я допълниш и пак да я качиш, като последната качена домашна е всъщност тази, която ще се проверява. (т.е. не е фатално ако забравиш да качиш без някоя задача, винаги можеш отново да си я добавиш и наново да качиш целия архив)

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Да. По време на лекцията беше споменато, че можеш да си качваш домашното, а след това да си го теглиш ако решиш, че искаш да го подобриш. Освен това, не е задължително да си изпълнил цялото домашно. Все пак, има задачи с звездичка или две, които е желателно да се изпълнят, но не е задължително. smile

0
dsmilyanov avatar dsmilyanov 237 Точки
@mihayloff14 Точно. Само една поправка - не си длъжен да си теглиш текущия архив, за да качиш нов (или да го подобряваш). Просто цъкаш ъплоуд и качваш новия архив. Всеки качен архив просто замества другия. (Самото сваляне е с идея да провериш какво наистина качил и дали не си омазал нещо. Например в бързината можеш да цъкнеш на съседен архив и накрая вместо домашното да си си качил снимките на котката. :D)
3
PavelPenchev avatar PavelPenchev 1 Точки

Здравейте.Отново има проблем с качването на второто домашно.Все още не е активно.

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Все още не е проведена лекцията за съответното домашно. След това ще може да се качва домашното. smile

1
PavelPenchev avatar PavelPenchev 1 Точки

Благодаря.

0
Petar_Belberov avatar Petar_Belberov 41 Точки

Колеги, бихте ли ми казали кога е крайният срок за пращане на домашното от лекцията във вторник? Благодаря предварително.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

В профила ти в курса си пише по принцип - 08.06.2014год.

Две седмици след лекцията е срокът за предаване на домашните.

2
Andrey12 avatar Andrey12 15 Точки

Колеги, а кои файлове от Visual Studio качвате в домашното? Само сорс кода ли (.cs) ?

1
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Архивираш цялата директория със съответното домашно. Тоест заедно със Solution. Конкретно за първото домашно, ще трябва да добавиш и текстовите файлове от задачите свързани с IDEs и програмни езици.

2
toshko93 avatar toshko93 10 Точки

Здравейте колеги,

И аз имам проблем с качването на домашното.

Още по време на първата лекция "Въведение в програмирането" си направих домашното и го Upload-нах, днес когато влезнах в страницата на C# Basics, забелязах че нямам качено домашно.

Upload-нах го отново,изписа ми 100% готово, качено и т.н. След това рефрешнах страницата и отново нямам качено домашно.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Работят по сайта - има вече две отворени теми :) Не се притеснявай, ще го оправят.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.