Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Въпрос за класирането след приемен изпит!

Здравейте! На изпита вчера не се представих добре - 2 напълно решени задачи и една със 70т. Преди малко погледнах, че ми е излязла оценка от приемния изпит във профила, която е 3.00! Това достатъчно ли ще е за да продължа в Tech модула? 

 

Благодаря предварително! laugh

0
Programming Basics
koksibg avatar koksibg 892 Точки

 Очаяквай потвърдителен мейл от админ. на СофтУни дали си приет или не - мисля, че до няколо дни ще получиш.

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Благодаря за отговора! На мен лично тази оценка не ми харесва и най - вероятно ще се явя на повишаващ изпит, ако съм приет! Ако не съм - приемен изпит отново!

Ти как се справи с изпита, кои задачи те затрудниха?smiley

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

И аз като теб 3.00 - задачите не бяха трудни. Но във втората имаше несъответствие с условието и очаквания резултат. На 3-тата се омотах нещо - а беше лесна - едва 40т. на нея. Чука не беше чак толкова труден, но трябваше да се сетим за зависимостите. Най- труден беше последния ред. 

Абе ще чакаме, но мисля, че ще бъдем приети - ако ли не на поправката.

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Сигурен бях, че ще реша най-малко 4 задачи! Всичко тръгна наред, обачее в момента в който изпратих условието на 3та задача в Judge, се почна едно проверяване, писане, губене на време... Наистина задачите не бяха трудни, но специално за третата задача имаше малко неточности според мен, защото нито в условието, нито на нулевите тестове не бяха дадени примери със N<7! smiley

0
EngirooSan avatar EngirooSan 38 Точки

Ами аз се обърках малко, в моя профил пише 3 кредита, а на изпита имам 6 решени задачи :) ??

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Дават се по 0.5 кредита на задача! Максимум 3 кредита! Поздрави!

0
EngirooSan avatar EngirooSan 38 Точки

Мерси :)

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Ами да. 6 решени задачи дават 3 кредита. Това не е оценка 3. Различно е. Вероятно не знаеш какво са кредитите. Може да потърсиш инфо из форума. Всеки изпит ти дава определен брой кредити. За да завършиш или за нещо друго, трябва да си събрал определен брой кредити.

Аз пък се чудя как се определят точките и какво значение имат.

0
29/08/2016 20:38:19
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.