Loading...
fpfilipov94 avatar fpfilipov94 7 Точки

Въпрос относно защита на проекта по Skype

В мейла с графиците пише, че защитата по Skype ще става чрез конферентен разговор. Това означава просто да позвъним на някой от посочените акаунти, ще ни приемат и ще чакаме да кажат името на отбора ни, за да почнем да говорим, или...? Ако някой знае как точно ще се проведе цялото нещо, моля да разясни нещата, че да няма излишно объркване при самата защита.

Тагове:
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки
Best Answer

Здравейте, 

Трябва да добавите акаунта на СофтУни предварително и да пишете щом времето за защита наближи - някой ще ви отговори дали може да започвате или има забавяния. След като започнете разговор, то представящия ще трябва да сподели екрана си и да започне своята презентация, в процес на която или след която ще ви бъдат задавани въпроси. 

Важното е да не чакате някой да ви се обади, а да се свържете с нас. 

0
h.kostadinov avatar h.kostadinov 2 Точки

Здравейте,

Аз се опитвам да добавя и двата акаунта от понеделник, включително и тази сутрин, но нямам никакъв отговор, нито е приета заявката ми за добавяне в Skype. Телефона за контакт със СофтУни май също е прегрял, защото и там не мога да се свържа. Надявам се да има някаква промяна до 18:00.

0
dobodop avatar dobodop 1 Точки

Здравейте, 

аз също не получавам никаква обратна връзка по скайп от 2 дена. И аз пробвах по телефона със същия успех.

Надявам се защитите да се движат по график и да дойде и нашия ред.

Смятам, че е редно поне да има обратна връзка от Softuni, при положение че е позволена защита на проекта по Skype.

Поздрави!

0
KOSTADINMARKOV avatar KOSTADINMARKOV 22 Точки

Освен всичко ,ако може да кажете и на кой кой адрес в skype трябва да се свържем, в колко трябва да позваним,защото хората,който не са в екип и нямат възможност да дойдат до София ще им е по-удобно.

0
Mayblitz avatar Mayblitz 1 Точки

Би било хубаво ако някой разясни малко ситуацията относно защитата по скайп...

0
MarinaShortyMarinova avatar MarinaShortyMarinova 12 Точки

Да, би било добре, освен това не мога да намеря скайп профила на Софтуни, за да го добавя

 

0
gdurankiev avatar gdurankiev 982 Точки

Ако не е записано в графика, може да ни намерите на softuni.bg или softuni.org (не питайте) :)

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Не знам дали въпроса ми е за тази тема, но все пак да попитам - Какво се случва, ако не представиш проекта на фиксираната дата? 

0
fpfilipov94 avatar fpfilipov94 7 Точки

Казаха ни само че ако не успеем да защитим проекта си получаваме слаба оценка. Дали има вариант това да се случи извънредно на друга дата, както и дали ще има поправки - няма информация.

0
Valleri avatar Valleri 304 Точки

Малко гърбаво се получи с тази защита (имам вина и аз за това де), но получих отговор на съобщението си чак след час и половина...съответно нямах си на идея кога трябва да представям, а не ми се стоеше на компа 3 часа в очакване.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.