Loading...
GeRiTo avatar GeRiTo 0 Точки

Visual Studio 2010 - creating MVC app issue

Здравейте, искам да попитам за съвет кой темплейт да използвам при упражнение 4. Уеб приложение " Суматор за числа". Тъй като съм със Windows XP , съответно това , което успях да намеря и инсталирам , е Visual Studio 2010 Professional. В този случай явно има разлики във версиите на Visual Studio, и не успявам да се справя с тази задача. Въобще генерално би било добре да има паралел за различните версии в лекциите, ако има разминавания. Мерси предварително

Тагове:
0
Programming Basics
antonio.koew avatar antonio.koew 1 Точки

Темплейта който ти трябва е Windows Forms Application, би трябвало да фигурира при теб.

0
GeRiTo avatar GeRiTo 0 Точки

Да, и след това има варианти, всеки от които започва със ASP.NET . След като избера ASP.NET MVC2 web application, което изглежда най-близо по форма, стигам до Index.asp . Това така ли трябва да бъде. Извинявам се, ако въпроса ми е глупав.

0
antonio.koew avatar antonio.koew 1 Точки

При мен започва също с ASP.NET, но нямам нищо друго, което трябва да избирам.

0
GeRiTo avatar GeRiTo 0 Точки

Благодаря. А вие с коя версия сте?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.