Loading...
StoianDraganov avatar StoianDraganov 3 Точки

Цена за цялото обучение (До събиране на 150 кредита) в SoftUni

Здравейте!

Взех си приемния изпит и имам желание да започна обучение в SoftUni, но ми е любопитно колко грубо ще излезе цялото обучение ( Най-вероятно ще искам да запиша C# Web Developer след Теch Module-a. ) в онлайн форма на обучение, понеже съм все още 10 клас и нямам възможност да работя по време на обучението.

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni 31/08/2016 14:31:13
Wencii avatar Wencii 90 Точки

Здравей!

Според цените дадени тук: https://softuni.bg/plans, за онлайн форма, всеки модул се заплаща по 260лв. В професията C# Dev има 5 модула + тех модула = 6 модула х 260лв = 1560лв. Това е за редовната програма. Ако се явяваш на повишителни изпити, също има такса, за отворени курсове също се заплаща (в момента 160лв е онлайн формата им) и крайната сума ще нарасне.

1
29/08/2016 22:12:09
mtsolov avatar mtsolov 3 Точки

Само да уточним - 260лв за онлайн обучение, но да сметнем и със стандартното присъствено обучение колко ще излезе:

6 модула х 390лв = 2340лв. За редовните изпити не се заплаща, само за (както обясни колегата горе) повишителни/поправителни.

 

0
andrey.blagoev avatar andrey.blagoev 62 Точки

Не е задължително да започнеш работа след като си изкарал определен брой кредити. Най-добре ще е докато завършиш 12 клас да си събрал нужните кредити за диплома, който за C# Developer вече са 150, а не както бяха обявили първоначално 170 кредита.

За цената не се знае със точност колко ще ти излезе, защото може да има промяна в цената на модулите след време. 

0
simeon_petrov avatar simeon_petrov 45 Точки

Гледай на обучението си в SoftUni, най-вече като на източник на реални знания и умения, които ще можеш успешно да прилагаш в практиката. Всички сметки, които правиш за кредити и завършване са при положение, че на всеки изпит взимаш пълния брой кредити, което както се сещаш, може да стане, а може и да не стане. Като изкараш и някои от свободните курсове цената вече става съвсем друга, така че Keep calm and learn to code! Забавлявай се докато трупаш знания, това е най-важното!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.