Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dNinov avatar dNinov 0 Точки

Въпрос относно Tech Module

Здравейте!

Понеже минах изпита Programming Basics на 28.08 и сега ми излезе, че вече е възможно да се запиша за следващия модул - Tech Module.

Обаче се питам, понеже живея на далеч от София, но все пак много ми се иска да се обучавам присъствено, има ли други зали на SoftUni из България освен онези които са в София?

Благодаря ви за отделеното време.

0
Programming Basics
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки
Best Answer

Присъственото обучение е само и единствено в София.

2
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Аз също като теб имам голямо желание да се обучавам присъствено, но доколкото знам, присъственото обучение е валидно само за София! От време на време се пускат присъствени форми във по-големите градове, но те са само за Programming Basics курса! smiley

0
dddinkobakalov avatar dddinkobakalov 22 Точки

Здравей,

както казаха колегите по- горе присъственото обучение става само и единствено в София, с изключение на Programming Basics нивото, което има възможност да се провежда и се провежда в различни градове.

Ако имаш подобни въпроси добре е да прегледаш секцията  "често задавани въпроси", там има подробно разяснение на такива административни въпроси, които всеки от нас си задава:

https://softuni.bg/faq

 

0
Getsov avatar Getsov 7 Точки

Мисля, че този проблем стои пред много от нас, особено пред тези, които не сме изкарали максимума за влизане, т.е. не сме на 100% уверени в себе си. Като прибавим местене в нов град + търсене на квартира, опознаване на града, нови запознанства и като цяло - нов живот.. нещата стават трудни за решаване..

На мен ми е интересно, до каква степен би била успеваемостта, при онлайн форма на обучение, при положение, че от мейла виждам, че лекциите са 4 дни в седмицата по 4 часа на ден + 4 часа упражнения след лекциите и прибавим 4 дневна работна седмица по 12 часа...

Ще се радвам, ако някой, който се е преместил и тепърва се е захванал с тази сфера, сподели адекватно и актуално мнение.

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.