Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравейте

Тук може да задавате всякакви въпроси свързани с курса Android Development Fundamentals.

Ще гледам да ви отговоря максимално бързо.

 

Моля задавайте вашите въпроси като отделна тема, а не тук !

Тагове:
0
Android Development 30/08/2016 20:32:53
mitkoI:
Тук не се задават въпроси
SvilenYanovski avatar SvilenYanovski 80 Точки

Какво ще представлява изпита в края на този курс?

За курсовият проект сами ли си избираме отбор или ще бъдем разпределени на случаен принцип?

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравей Свилен,

в началото на видеото качено от курса има подробна разбивка на това какво се очаква да направите,но нека ти отговоря и тук:

 

1.Изпита е проект (създаване на пълно работещо приложение) което може да правите сам или в отбор целта е да измислите нещо което максимално да покрива критериите дадени по документ.

 

2.След датата обявена от софтуни за последно записване (и същата дата е за възстановяване на сумата) ще стане ясно колко човека ще се явите на изпита и от там ще бъде направена разбивка по отбори или вие ще трябва да обявите ако вече имате другарче за да ви запишем.

 

П.П:Нека изместим всякакви въпроси извън тази тема за да е синтезирано и сбито.

 

Поздрави,

Митко

 

1
verito898 avatar verito898 265 Точки

Защитите на проектите само присъствено (на място) ли ще бъдат или може да има защита и по скайп ?

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравейте verito898,

Аз лично съм против защитите по скайп,но ако не сте много хора нямам нищо против ще стане ясно след 3-4 лекция и ще преразгледам този въпрос отново.

 

Поздрави,

Митко

 

2
martin_n_marinov avatar martin_n_marinov 26 Точки

За домашните. Само app/src папката ли да качваме ?

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Да,само тях.

0
verito898 avatar verito898 265 Точки

Привет, аз отново въпрос с към лектора. В последната лекция се спомена, че ще ни се оценяват домашните и от лектора. Въпроса ми е ще имаме ли и някаква обратна връзка от него или ще е само оценяване ? 

0
13/09/2016 12:39:30
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.