Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

pichowskii avatar pichowskii 37 Точки

Homework: Source Control Systems

Здравейте колеги,

Изчетох целия файл за домашното, но така и не разбрах какво домашно трябва да предадем и защо трябва да линк, като в файла пише "Please submit as homework a single zip archive..."?

Благодаря предварително!

Поздрави!

Тагове:
0
Teamwork and Personal Skills
Fundamentalen avatar Fundamentalen 133 Точки

Трябва да си направиш github профил и да сложиш някви проекти или домашни вътре. После предаваш линка на профила си като домашно.

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Здравей, целта е да се научим да работим със Сорс Контрол Системи. Ето видеото от лекцията в което има много демота и упражнение на живо. Сорс контрол системи - Видео

-2
borislavml avatar borislavml 368 Точки

Колеги, имам една молба и за да не пускам излишно цяла нова тема пиша тук.Сега гледам лекцията за Source Control системи и съм на часта, на която трябва да пробваме да събмитнем нещо към github.com/softuni през SVN. Виждам, че Наков добаи част от колегите като админи в softuni-friends team- а, който явно не е публичен и аз не мога да достъпя или да дам някакъв рекуест за добавяне. Видях,че добавените колеги безпробелемно добавиха други, затова молбата ми е някой, който има възможност да ме добави в групата, за да мога и аз да къмитвам към "мусаката". laughing  Предпоалгам, че и за напред ще се ползва доста! Благодаря предварително!

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Какъв ти е user-а?

0
borislavml avatar borislavml 368 Точки

Ама и аз съм един усетен :) borislavml му е user-a. Ето го направо и линк към профила ми,че ппонякога май е трудно да се уцели правилния човек, аз поне съм добавял грешни хора laughing цък .Мерси много колега!

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Малко се замотах, но те add-нах вече ;)

1
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Готов си.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.