Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mitkoI avatar mitkoI 70 Точки
Best Answer

Здрасти Денислава,

Системата за домашни е активна.

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравейте !

 

Ако сте записан за курса отстрани в страницата на курса има секция с домашни и бутон качи.

 

Поздрави,

Митко

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здрасти rizinski,

Проверете дали нямате .bin file & dex files генерирани от android studio който покачват изкуствено размера.

Очаквам от вас да ми дадете src папката + manifest file-a

 

 

0
31/08/2016 13:05:36
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

Не е ли достатъчно да се качи src папката - тя съдържа layout.xml и activity.java файловете и е не повече от 100КБ зипната? Аз лично така направих с моето домашно.

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравей Денислава,

Задал съм въпроса към техническият отдел на SoftUni,утре ще имам някаква резолюция и ще ви отговоря в повече детайли на въпроса.

Поздрави,

Митко

 

 

0
30/08/2016 19:18:57
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Да не отварям нова тема: Каква е %-ната разбивката на крайната оценка по компоненти: домашни, проект, т.н.?

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

1.Курсов Проект : 100точки

2.Домашни 5 на брой -> 50точки , даване на оценка за колеги и техните домашни 50точки

 

Общо за целият курс 200точки

0
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Тенкс.

0
Maryan avatar Maryan 1 Точки

Здрасти,

Има ли някакви специфични изисквания за оценките на домашните на колегите? И имаме ли изобщо достъп до тях?

Поздрави,

Марян

0
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Здравейте!

Има ли някакво развитие по въпроса с качването на домашните?

0
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

За сега качи само архивираната src папка, пък ще видим дали ще има друго решение (съмнява ме).

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Написъл съм във форума тук какво трябва да качвате като домашно,моля потърсете го за да не се повтарям.

0
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Здравейте отново!

Тази сутрин успях да "окастря" домашното до 117Kb zip, който може да се build-не и съответно го качих. Малко по-късно видях твоят отговор (надявам се не е проблем, че пиша на "ти").

Това, което намерих (https://softuni.bg/forum/11459/zdraveyte)  е да се качва само app/src

Според мен е по-удобно когато домашното се разглежда от някой да може да се види реално какво прави app-а.  

Finally: качваме само app/src или може да се качи нещо, което се build-ва (ако все пак се събира в ограниченията на системата)?

P.S. Съжалявам, ако вече досаждам :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.