Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки
Best Answer

Здрасти Денислава,

Системата за домашни е активна.

0

Здравейте !

Ако сте записан за курса отстрани в страницата на курса има секция с домашни и бутон качи.

Поздрави,

Митко

0

Здрасти rizinski,

Проверете дали нямате .bin file & dex files генерирани от android studio който покачват изкуствено размера.

Очаквам от вас да ми дадете src папката + manifest file-a

0
31/08/2016 13:05:36
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

Не е ли достатъчно да се качи src папката - тя съдържа layout.xml и activity.java файловете и е не повече от 100КБ зипната? Аз лично така направих с моето домашно.

0

Здравей Денислава,

Задал съм въпроса към техническият отдел на SoftUni,утре ще имам някаква резолюция и ще ви отговоря в повече детайли на въпроса.

Поздрави,

Митко

0
30/08/2016 19:18:57
villyjord avatar villyjord 168 Точки

Да не отварям нова тема: Каква е %-ната разбивката на крайната оценка по компоненти: домашни, проект, т.н.?

0

1.Курсов Проект : 100точки

2.Домашни 5 на брой -> 50точки , даване на оценка за колеги и техните домашни 50точки

Общо за целият курс 200точки

0
villyjord avatar villyjord 168 Точки

Тенкс.

0
Maryan avatar Maryan 1 Точки

Здрасти,

Има ли някакви специфични изисквания за оценките на домашните на колегите? И имаме ли изобщо достъп до тях?

Поздрави,

Марян

0
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Здравейте!

Има ли някакво развитие по въпроса с качването на домашните?

0
tilchev92 avatar tilchev92 Trainer 128 Точки

За сега качи само архивираната src папка, пък ще видим дали ще има друго решение (съмнява ме).

0

Написъл съм във форума тук какво трябва да качвате като домашно,моля потърсете го за да не се повтарям.

0
wallbanger avatar wallbanger 54 Точки

Здравейте отново!

Тази сутрин успях да "окастря" домашното до 117Kb zip, който може да се build-не и съответно го качих. Малко по-късно видях твоят отговор (надявам се не е проблем, че пиша на "ти").

Това, което намерих (https://softuni.bg/forum/11459/zdraveyte)  е да се качва само app/src

Според мен е по-удобно когато домашното се разглежда от някой да може да се види реално какво прави app-а.  

Finally: качваме само app/src или може да се качи нещо, което се build-ва (ако все пак се събира в ограниченията на системата)?

P.S. Съжалявам, ако вече досаждам :D

0