Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TihomirBorisov avatar TihomirBorisov 6 Точки

Проблем с инсталацията на Visual Studio 2015

Здравейте. Включих се в курса Programing Basics August 2016. На първата лекция дойдох без собствен лаптоп. Купих си вчера и му сложих Windows 7 като за целта го изтеглих от замунда (беше най-изтеглян от всички). Днес цял ден се мъча да инсталирам Visual Studio , но без успех, какво ли не пробвах. Не можах да си направя домашните защото нямах на какво, до сега. Моля ви помагайте, защото много искам да продължа в курса. 

Тагове:
r3v3nan7 avatar r3v3nan7 365 Точки

Трябва да дадеш повече информация за проблема. Излиза ли ти някаква грешка ? Какво се случва

при инсталация ? Колкото повече информация дадеш за проблема, толкова повече и по-добри отговори ще получаваш.

В момента трудно някой ще ти помогне, защото никой не може да гадае какво се случва на компа ти. Дай повечко информация

Visual Studioto 2015 от замунда ли е ? , или безплатната Community версия, какво става по време на инсталация ? Каква грешка излиза ? Какво ти изписва ? .. и всичко друго което се сетиш и може да е от полза на хората, за да можем да ти помогнем.

1
TihomirBorisov avatar TihomirBorisov 6 Точки

Visual Studio изтеглих от таговете които ми бяха изпратени на имейла от SoftUni, версията е Community. Когато тръгна да инсталирам ми показва прозорец на който пише " Указаната програма изисква по-нова версия на Windous. 

0
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Според мен трябва да изтеглиш от Zamunda Windows със Service Pack 1, грешката явно се крие във факта, че VS Community иска да има определени инсталирани ъпдейти, за да се инсталира.

2
stanchev1 avatar stanchev1 122 Точки

Ако ти се появява подобен проблем: https://gyazo.com/cf28b3fba66496ed1c1c05c1fd369edc , просто трябва да актуализираш windows-а поне при мен така се оправи.

Поздрави

0
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей! Имах същия проблем на стария си лаптоп! Там изобщо не ми позволяваше да стартирам инсталацията, защото Windows-а ми беше нелицензиран, и съответно Service Pack 1 не беше инсталиран, а без него няма как да се случат нещата. smiley

Ако имаш нужда от допълнителна помощ, винаги можем да помагаме тук, но ако решиш - може да се свържеш с мен на лично съобщение във фейсбук (оставил съм линк към профила си)! Дано намериш решение на проблема! smiley

0
TihomirBorisov avatar TihomirBorisov 6 Точки

Проблемът не мога да отстраня по методите които ми подсказахте. Ще опитам да сложа Windows 10 и ще пиша пак. Благодаря за отделеното време и помощта. 

0
TihomirBorisov avatar TihomirBorisov 6 Точки

Благодаря много на всички. Всяко едно мнение послушах и установих някой неща като в крайна сметка трябваше наистина да мина на Windows 10. Изкрено благодаря на всички които се отзоваха. Поздрави и хубава вечер. ;)

0
TihomirBorisov avatar TihomirBorisov 6 Точки
Може ли някой да ми даде линк за офис пакет който да е съвместим с Windows 10 ?
0
vancho avatar vancho 430 Точки

Всички пакети до office 2003 са съвместими. Не съм пробвал, но предполагам, че и office 97 ще се инсталира на 10.

1
anestieva avatar anestieva 0 Точки

Здравейте,

имам проблем със solution и решенията.

Появи ми се син катинар пред всички конзолни приложения. Има ли някакъв проблем и как да го оправя?

Благодаря предварително!

0
vancho avatar vancho 430 Точки

Инсталирай си Windows 8.1, за мен това е най-добрия Windows до сега от Майкрософт. Лек, бърз актуален по-красив от 10. Казвам ти го като човек направил над 1000 преинсталации на компютри и лаптопи. Ако решиш линукс - Mint Mate.

-1
04/09/2016 23:16:22
NestorGeorgievNestorov avatar NestorGeorgievNestorov 2 Точки

Здравей, в Arena има последна версия на Visual Studio Ent - 2015г. Нужно е да имаш Daemon Tools, за да емулираш :) Успех

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.