Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

WifiAvivi avatar WifiAvivi 151 Точки

Записване за Programing Fundamentals - нещо в профила?

Заплатил съм таксата за обучението и се чудя дали в профила ми не би трябвало да има нещо от сорта "Активно обучение - Programing Fundamentals" или нещо такова? Свети ми само Programing Basics, което е вече история.
 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
koksibg avatar koksibg 892 Точки

След като бъде потвърдено плащането от СофтУни, ще видиш...Отиди на профила си и най-отдолу пише плащания - чукни на тях и виж...

1
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей! След като си заплатил успешно, ще можеш да видиш статуса на твоето плащане в профил --> плащания! След като започне самия курс, тогава Tech module ще светне в жълто, и ще ти излезе в списъка с активни обучения! 

Успех!smiley

1
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

Да използвам тази тема, някой знае ли кога ще се получи информация за студентските емейли, на които всеки студент на SoftUni има право?

1
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Не съм много сигурен за това, но слад като гледах Course Introduction от Programing Fundamentals май месец, се подразбра, че ще ги получим след започването на курса, в случая след 19 септември! smiley

0
YaneZ avatar YaneZ 33 Точки

Извинявам се, че не е много по темата, но ако случайно имате графика на целия Tech Module от септември месец моля да го споделите...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.