Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
PetarUzunov avatar PetarUzunov 10 Точки

URL за Teamwork - Defense домашното

Привет,

днес минах защита на проекта, но едно нещо не ми стана много ясно. В заданието пише "All projects should be submitted not later than 31-August-2016." и аз съм събмитнал лайф линка на проекта който разработвах. Може би трябваше да събмитна линк към Issue Tracking System-ата. Виждам, че все още има време за събмитване на линка, ако някой СофтУни може да се включи и да каже дали да оставя така нещата или да сменя линка на проекта с линка за GitHub в домашното ще съм много благодарен.

10х.

P.S. пиша чак сега понеже цял ден пътувам.

Тагове:
Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 61 Точки

Да и мен същото ме интересува, кой линк трябва да качим!!

0
fpfilipov94 avatar fpfilipov94 7 Точки

Не знам какво имаш в предвид под "лайф" линк (ако имаш предвид че си го хостнал някъде - кеф :D ), но по принцип трябва да качим линка към проекта в GitHub. Нужен е на оценяващите, за да видят колко пъти си правил commit, т.е. дали си полагал консистентен труд. Разбира се, трябва да видят и кода ти :)

1

Да хостнал съм го - това имам в предвид под лайф линк. Прав си за кода и за GitHub, стана ми ясно днес като минах, че най - вероятно съм качил неправилния линк. Сега смених линка в домашното с този на GitHub Project repository - то, а в GitHub качих .txt file с линк към проекта. Не би трябвало да е проблем :)

0
01/09/2016 23:18:14
Kiril98 avatar Kiril98 66 Точки

Линка към Github репозиторито на отбора. И аз се чудих първоначално, но нашият хостинг е временен и затова по-добре репото да се качи :)

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

Всеки един от отбора трябва да посочи линка с проекта,който би следвало да е в Gitgub-a.

0
Gesh4o avatar Gesh4o SoftUni Team Trainer 305 Точки

Здравей,

Информацията за това какъв линк трябва да се качи в SULS-а, може да се намери в самото задание за екипния проект:

Поздрави!

0

Благодаря на всички за отговорите. Смених линка на проекта с линка от GitHub.

0
aburlakov avatar aburlakov 20 Точки

В интерес на истината и аз се зачудих какъв URL трябва да кача, но си казах "ГитХъб ги интересува" и им пратих линка :Д

0
Valleri avatar Valleri 292 Точки

Има ли вариант, за пускане на 2 линка - ако сме работили в 2 репозиторита?

0