Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PetarUzunov avatar PetarUzunov 10 Точки

URL за Teamwork - Defense домашното

Привет,

днес минах защита на проекта, но едно нещо не ми стана много ясно. В заданието пише "All projects should be submitted not later than 31-August-2016." и аз съм събмитнал лайф линка на проекта който разработвах. Може би трябваше да събмитна линк към Issue Tracking System-ата. Виждам, че все още има време за събмитване на линка, ако някой СофтУни може да се включи и да каже дали да оставя така нещата или да сменя линка на проекта с линка за GitHub в домашното ще съм много благодарен.

10х.

P.S. пиша чак сега понеже цял ден пътувам.

Тагове:
Anjela_Aleksandrova avatar Anjela_Aleksandrova 71 Точки

Да и мен същото ме интересува, кой линк трябва да качим!!

0
fpfilipov94 avatar fpfilipov94 7 Точки

Не знам какво имаш в предвид под "лайф" линк (ако имаш предвид че си го хостнал някъде - кеф :D ), но по принцип трябва да качим линка към проекта в GitHub. Нужен е на оценяващите, за да видят колко пъти си правил commit, т.е. дали си полагал консистентен труд. Разбира се, трябва да видят и кода ти :)

1
PetarUzunov avatar PetarUzunov 10 Точки

Да хостнал съм го - това имам в предвид под лайф линк. Прав си за кода и за GitHub, стана ми ясно днес като минах, че най - вероятно съм качил неправилния линк. Сега смених линка в домашното с този на GitHub Project repository - то, а в GitHub качих .txt file с линк към проекта. Не би трябвало да е проблем :)

0
01/09/2016 23:18:14
Kiril98 avatar Kiril98 66 Точки

Линка към Github репозиторито на отбора. И аз се чудих първоначално, но нашият хостинг е временен и затова по-добре репото да се качи :)

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

Всеки един от отбора трябва да посочи линка с проекта,който би следвало да е в Gitgub-a.

0
Gesh4o avatar Gesh4o Trainer 305 Точки

Здравей,

Информацията за това какъв линк трябва да се качи в SULS-а, може да се намери в самото задание за екипния проект:

 

Поздрави!

0
PetarUzunov avatar PetarUzunov 10 Точки

Благодаря на всички за отговорите. Смених линка на проекта с линка от GitHub.

0
aburlakov avatar aburlakov 18 Точки

В интерес на истината и аз се зачудих какъв URL трябва да кача, но си казах "ГитХъб ги интересува" и им пратих линка :Д

0
Valleri avatar Valleri 304 Точки

Има ли вариант, за пускане на 2 линка - ако сме работили в 2 репозиторита?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.