Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iliyants avatar iliyants 6 Точки

Защо студентите в онлайн форма на обучение няма право на ментор?

Добър ден,

Бих искал да попитам защо студентите в онлайн форма на обучение няма право на ментор?

Преди 3 месеца чух за SoftUni от моя приятелка която живее в София. Поинтересувах се и разбрах че тази форма на обучение е просто идеална за мен защото живея инзвън България но имам доста свободно време понеже работя като стюард. Бих искад да бъда в присъствената форма на обучение но наистина нямам тази възможност.

Незнам до колко точно ментора допринася за успехите но все пак идеата ми се струва страхотна и затова исках да попитам "Защо" и дали има някакви други онлайн варианти да се сдобия с ментор.

Благодаря предварително,

Илиян Цачев

 

Тагове:
1
Въпроси за SoftUni
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

По обективни причини. Просто няма как менторът да дойде у вас в чужбина. :). Иначе да питаш тук във форума и да ти отговарят би било същото като да имаш ментор онлайн. Не се притеснявай да задаваш въпроси тук след като си потърсил и не си намерил отговор.

1
iliyants avatar iliyants 6 Точки

Първо искам да благодаря за бързият отговор! :)

Както виждам форумът е наистина добро бързо средство за получаване на отговори. Това ми доказва още повече че Softuni е отличен избор!

Разбирам напълно менторството очи в очи. Но причината поради която задавам този вапрос е че аз (както и много други предполагам) съм доста начинаещ и публикуването на дребни въпросчета във форума ме притеснява понеже е достъпен за всички.

Фактът че менторът може да те посещава в къщи ми се струва доста добър. Но в днешно време няколко собщения в Whatsapp или Skype веднъж в седмицата ще е напълно достатъно за мен (предполагам и други).

Моля не приемайте този пост като критика, а просто като " feedback ".

Благодаря

 

 

1
kaloyannikov avatar kaloyannikov 531 Точки

Все пак е възможно някой да му обяснява онлайн по Skype или някой друг chat client .

0
iliyants avatar iliyants 6 Точки

Особенно ако се използва Share screena в Skype  който аз лично позлвам непрекасното и работи отлично :))

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.