Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

George777 avatar George777 29 Точки

Въпрос за изпита Programming Basics

Добър ден,

извинявам се, ако вече е писано по този въпрос и не съм прочел.

Искам да попитам задължително ли е да се явя на изпита (Program basics) със собствен лаптоп, защото за сега нямам такъв ?

На изпита само на C#(Visual Studio) ли трябва да се решават задачите или може и с всички езици, поддържани от judje системата (примерно JAVA със Eclipse) ?

Как става плащането за изпита, обяснено малко по-достъпно ?

Благодаря за отговорите и се извинявам, ако някъде го пише и не съм прочел. Поздрави.

Тагове:
0
Programming Basics
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки
Best Answer

1. Не е задължително. Там има компютри. Просто трябва да си заявиш, че искаш да ползваш при записването за изпита, което е няколко дни преди самия изпит. Само че клавиатурите са им май испански и докато свикнеш... ; и скобите са а други места... не където пише.. Аз ползвах компютър там и нямах проблеми, освен едно забиване на вижуал студио.

2. Може да ползваш всеки един от поддържаните езици.

3. Ще ти се появи съобщение в профила за плащане. Може да платиш с кредитна/дебитна карта.

0
04/09/2016 13:32:43
George777 avatar George777 29 Точки

Благодаря ти за изчерпателния отговор, ако не е нагло имам последен въпрос.

До 12 септември плащам изпита, за да е 50 лв, а след това, няколко дни преди самия изпит трябва да се запиша за изпита, където и ще заявя, че искам да позвам компютър ?

Поздрави.

0
damyan91 avatar damyan91 91 Точки

С плащането ти се записваш за изпит. След като бъде отчетено плащането, ще трябва да си избереш зала и там трябва да маркираш, че искаш да ползваш компютър! След това ти изпращат мейл с номера на мястото, на което трябва да седнеш.

0
04/09/2016 14:17:46
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Точно така, около 3-4 дни преди изпита ще получите мейл, а също съобщение в акаунта си в СофтУни, в който ще Ви поканят да си изберете зала, и пак там можете да отбележите, че искате да ползвате компютър.

0
04/09/2016 14:08:44
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.