Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

LiardaZZ avatar LiardaZZ 26 Точки

Хубаво е да слушате какво казват лекторите, защото има някои неща, които ги няма в самата презентация.Отнема време да се гледат, но така е сигурно,че няма да изпуснете нищо. Поздрави :)

3
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Доста ще изпуснеш ако не гледаш видеата. Не мисля че има онлайн хора който не ги гледат и не мисля че начинаещ ще се справи без да гледа нито едно видео. Не виждам и добра причина да не ги гледаш, освен че са дълги но няма как да стане с по 1 час на ден. 

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Ами аз не съм съвсем начинаеща и видеата на Programming basics не съм ги гледала. Тук по-различно ли е?

И аз искам да ги гледам, но ще трябва да се откажа от едни други курсове, на които съм се записала, защото няма как да успея иначе.

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

Ами по-интензивно е, погледни матеряла щом не си начинаеща и сама си прецени. Аз не мога да знам на какво ниво си в момента.

0
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

И аз на Basic лекциите, на които не присъствах не ги гледах допълнително, но онзи материал ми беше познат вече. Сега на Fundamentals мисля да ги гледам, въпреки допълнителния курс, на който евентуално чакам да се запиша, най-малкото защото има част от материала, с който не съм запозната, а и самото видео е доста по-богато като съдържание от презентацията, казват се странични полезни неща, които винаги биха влезли в употреба.

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Да, но аз бях онлайн и въпреки това не съм ги гледала. Най-вероятно ще се опитам да ги гледам доколкото мога... каквото стане...

0
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

Вече ще съм онлайн, затова ти казах какво смятам аз да правя...

За Basic специално, моето мнение е, че не си пропуснала нищо, че не си ги гледала или пък от това, че си била онлайн. Като цяло смятам времето си за загубено с присъственото на подготвителния курс и не съм си го губила с гледане на пропуснати лекции щото материала ми беше познат, а го влагах в решаване на задачки smiley

Много зависи какво ти е нивото на знания. Ако смяташ, че нищо повече от това, което знаеш няма да ти кажат - не ги гледай, влагай си времето в нещо практическо и по-полезно. Но ако материала ще ти е нов и непознат - в презентациите са само нахвърляни опорни точки, по които говорят 2 часа...

Успех!!!

1
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Да не би другите ти курсове да са в WebAcademy?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.