Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей, можеш ли да уточниш по-точно за кой модул става въпрос? smiley

0
niki2552 avatar niki2552 7 Точки

JS Core пише че започва този месец, но аз нямам известие и се притеснявам да не изпусна срока

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Модула започва от 19 септември.

Ще излезе активно записване за модула на home страницата на Софтуни. Иначе и от тук мисля, че може да се запишеш -> https://softuni.bg/trainings/1447/js-fundamentals-september-2016

0
06/09/2016 08:28:33
G.Borisov88 avatar G.Borisov88 13 Точки

Това не е JS Core. Това е отворен курс, а аз мисля че колегата пита за професионалните модули. Аз също се чудя кога ще за почне РНР Fundamentals модула например.

0
inktech.n.kikov avatar inktech.n.kikov 42 Точки

Аз доколкото знам този JS Core ще е задължителен.Малко извън темата - някой знае ли кога ще има резултати от защиата на екипния проект.Мерси

0
Kosio7 avatar Kosio7 1 Точки

И аз питах за резултатите, казаха ми че до 1-2 седмици трябва да излезнат.

0
kosyo.85 avatar kosyo.85 10 Точки

И Js Fundamentals i Js Core имат една и съща програма, а лекцията е само една от 18 часа. 

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Да, ама едното струва 600 лева, а другото 400.

0
kosyo.85 avatar kosyo.85 10 Точки

Мисълта ми беше дали ще са заедно двата курса и ако е така, как ще се съберем в една зала?

0
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

Курса е един и същ, просто за тези които искат да го запишат без да са минали предишните курсове е по-скъпо, иначе за залата и аз не знам.Наистина като се замислиш доста хора ще сме :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.