Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KonstantinLupov avatar KonstantinLupov 34 Точки

Разлика в продължителността на лекциите и видеата към лекциите.

Здравейте,

Забелязъл съм, че видеата към една 4-часова лекция са максимум 2 часа и 30 мин. Някои пък са и 30 минути.. Дали това е заради задачите, които се решават повреме на лекцията, или има някакви отрязани части? Интерсува ме, защото ще съм онлайн за Tech Module-а..

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей! Когато лектора определи време за решаване на задачи в час, спира видеото на пауза и после пак възобновяна записването! Така беше и на Basics модула! smiley

0
06/09/2016 14:07:56
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

В Тек модула много често ще виждаш лекции по 3-4 часа.В Basic модула просто половината лекция е за решаване за задачи.В Тек модула просто половината част от седмицата е за тези задачи и за това няма нужда да се отделя време от лекциите.

0
KonstantinLupov avatar KonstantinLupov 34 Точки

Аз тези статистики ги извлекох от Tech Module-a, хаха. Там видеата са по максимум 2 часа и 30 мин..

0
vankata99 avatar vankata99 2 Точки

Колегата Константин е прав в случая :D 
Наистина на Тех Модула се записват сама теорията от лекциите и затова е 2 часа- 2часа и поливина. Останалото време от лекцията е решаване на задачи в час (лаб) и той не се записва, защото ще ги решават през другите лекции през седмицата.

Поне това е моето тълкувание :D

0
Nackey avatar Nackey 4 Точки

Не изпускаш нищо. От видеото към лекцията са изрязани почивките и времето в което пробваме да решаваме задачите сами. 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.