Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
KonstantinLupov avatar KonstantinLupov 34 Точки

Разлика в продължителността на лекциите и видеата към лекциите.

Здравейте,

Забелязъл съм, че видеата към една 4-часова лекция са максимум 2 часа и 30 мин. Някои пък са и 30 минути.. Дали това е заради задачите, които се решават повреме на лекцията, или има някакви отрязани части? Интерсува ме, защото ще съм онлайн за Tech Module-а..

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
jivako000 avatar jivako000 295 Точки

Здравей! Когато лектора определи време за решаване на задачи в час, спира видеото на пауза и после пак възобновяна записването! Така беше и на Basics модула! smiley

0
06/09/2016 14:07:56
ViPeRsA avatar ViPeRsA 189 Точки

В Тек модула много често ще виждаш лекции по 3-4 часа.В Basic модула просто половината лекция е за решаване за задачи.В Тек модула просто половината част от седмицата е за тези задачи и за това няма нужда да се отделя време от лекциите.

0
KonstantinLupov avatar KonstantinLupov 34 Точки

Аз тези статистики ги извлекох от Tech Module-a, хаха. Там видеата са по максимум 2 часа и 30 мин..

0
vankata99 avatar vankata99 2 Точки

Колегата Константин е прав в случая :D 
Наистина на Тех Модула се записват сама теорията от лекциите и затова е 2 часа- 2часа и поливина. Останалото време от лекцията е решаване на задачи в час (лаб) и той не се записва, защото ще ги решават през другите лекции през седмицата.

Поне това е моето тълкувание :D

0
Nackey avatar Nackey 4 Точки

Не изпускаш нищо. От видеото към лекцията са изрязани почивките и времето в което пробваме да решаваме задачите сами. 

1