Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

terranmarine avatar terranmarine 2 Точки

Tech Модул

Здравейте , имам едно питане отностно започването на следващичя теч модул тъй като все още не съм получил е-майл с информация за неговото започване и  се чудя дали това е свързано със това че съм карал Кодинг 101 прeз курса за март? : / 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 07/09/2016 10:53:25
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей! Да не би да имаш в предвид Tehc модула, който стартира на 19 септемри? 

smiley

 

0
milenski1989 avatar milenski1989 2 Точки

Ние, от Programming Basics 2016 юни и юли, които си взехме изпита на 28 август, получихме писма, че до 15 септември, включително, трябва да изберем в каква форма да се обучаваме, да заплатим, след което на 19 септември ни започва първия подмодул на първият модул Tech. :)

0
08/09/2016 14:15:58
terranmarine avatar terranmarine 2 Точки

Добр,  аз вече платих на касата в университета 390, дадоха ми една бележка чр съм платил и казаха да очаквам е мейл с информация за започването на университета 

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.