Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AtanasBozhkov91 avatar AtanasBozhkov91 2 Точки

Spotify homework

Здравейте колеги. Някой успя ли да нарисува "EXPLICIT" и download бутоните на canvas-a с класа ItemDecoration? Аз не успях и почти съм се отказал. Принципно за "EXPLICIT" бутона би трябвало да се нарисува с drawRoundRect() в долния ляв ъгъл и след това върху него да се нарисува текста с drawText();

Тагове:
0
Android Development
verito898 avatar verito898 265 Точки

Аз пък да попитам, всички бутони в spotify (най-вече горното меню) не трябва да извършват каквато и да е функция или? Също така има ли значение как са направени другите елементи( като изключим списъска с песни който трябва да се направи с recyclerview)  например: горното меню трябва ли да е направо с някакъв такъв подобен тип или както успеем да го направим :Д ?

0
07/09/2016 12:46:54
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Фокуса ви е списъка с песните,останалото е плюс ако ви се занимава

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здрасти !

На прав път си в canvas-a трябва да обърнеш внимание на това какъв е офсет виж от демо кода как аз съм направил декоратора за да излиза за всеки таб и се питайте да го нагодите.

от там нататък остава да бройте кое четно и кое не е четно.

 

Поздрави,

Митко

0
07/09/2016 13:43:10
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.