Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
Dimitri avatar Dimitri 98 Точки

Удължен срок за домашно - "Анимация Фендер"

Здравейте,

Поради промяна в дните за лекции срокът за предаване на домашното може да бъде удължен.

Сложноста на заданието изисква малко повече време, за да могат всички да го предадат, да се надяваме :)

Новият срок е 15.09.2016 - Четвъртък, така че имате още 6 дни за довършване.

Успех на всички,

Димитри

4
3D Animation 16/09/2016 00:08:47
pgeorgieva avatar pgeorgieva 1 Точки

Здравейте :)

Имам проблеми с интернета и чак днес успях да започна анимирането на роботчето, но няма да успея да го направя за 2 дена. Възможно ли е да предам домашното по-късно?

0
Watercolour avatar Watercolour 0 Точки

Здравейте,

Извинявам се предварително ако повтарям вече задаван въпрос.
При зададения лимит от 30 MB, не мога да кача генерирания mp4 файл (16 MB) и архива с Maya проекта (~30 MB). Мога ли да кача само .mp4 файла и да дам google drive link за другото? Изисква ли се мая проекта всъщност? 

Благодаря предварително!

0
Dimitri avatar Dimitri 98 Точки

Да, достатъчно е да предадете само MP4 видео файла.

Самият .mb работен csene файл може да го предадете по желание, или ако не сте успяли да генерирате MP4.

Успех,

Димитри

1
dimitarmarinov_ruse avatar dimitarmarinov_ruse 11 Точки

Мая проекта да го даваме ли и него или само видео файла, аз съм пратил само видео файла?

0
valiobar avatar valiobar 29 Точки

Здравейте,

Искам да попитам оценките от курса на база на това домашно ли ще се или ще имам и финален проект накрая .

2
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Привет, имам въпрос свързан с предаденото домашно. Отново имаме срок до 19 оценяване на домашни (така се получи и в предния курс), и дори домашното ми бе оценено и получи коментар днес.

Та въпросът ми е към лектора, ще проверяваме ли домашните си и ние, или опцията се вижда по погрешка?

Поздрави,

Михаела

1
moirane avatar moirane 11 Точки

Аз не разбирам - имаме право да оценяваме домашните на другите ли? Аз също имам коментар, но не пише от кого е. Как да разбера кой го е оценил?

0