Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Ще има ли модул DB Fundamentals September 2016?

Здравейте, пише ви колега от доброто старо SoftUni 2.0.

Искам да попитам сега наравно със JS Core ще започва ли DB Fundamentals модул? В календара както виждам са записани дати за DB Fundamentals и след него DB Frameworks, които продължават до края на декември и изглежда като цял модул, но в сайта никъде не се споменава, че ще започва DB Fundamentals модула за да се запишем. 

След като програмата претърпя буквално над 100 промени без да бъдем уведомени и всеки трябва да си научава за всичко ново сам, изгубих надежда да си правя планове. За да мога да наваксам огромните дупки и изгубено време, в което чаках нужните курсове имах намерение да запиша сега септември месец 2 модула, а именно обявените преди време (JS Core & DB Fundamentals). Нали това беше идеята, по-бързо схващащите материята да учат няколко неща едновременно за да не им се бави развитието. 

Ако сега реално стартира само 1 модул, аз, както и повечето мои колеги от SoftUni 2.0 смятам, че ще сме крайно разочаровани от организацията на курсове и модули и непрестанната им промяна. Все пак не искаме да завършим 2020 година. 

Просто някой от нас схващат и усвояват много добре материята и искаме да минем по-бързо напред, а не да се бутаме в безсмислени лекции, които така или иначе си ги учим в дупките от по 3-4 месеца.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni 10/09/2016 14:35:58
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки
Best Answer

Здрввей,

 

Модулът DB Fundamentals ще се състои и студентите, които сте от по-старите приеми, ще имате възможност да го запишете. Изчакахме да минат изпитните сесии и резултати и съответно сега подготвяме броя хора, на които трябва да им бъде позволено това.

В най-скоро време ще получите уведомление, че е възможно да запишете модула за Бази данни.

 

Поздрави,

Иван

2
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Thank you, Master! laugh

0
ibosev avatar ibosev 54 Точки

Два модула започват септември месец. На мен ми се появи опция за плащане по всички модули. Ще има и DB Fundamentals и JS Core. Аз платих, но засега в профила ми нищо не е отразено като предстоящи курсове.

2
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Супер, дано е така защото аз имам само това съобщение и доколкото разбирам от него всички професии трябва да запишат JS Core модул. За DB Fundamentals нищо не се споменава.

Надявам се някой да разясни ситуацията понеже не остава много време до старта (19 септ).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.