Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

delian1914 avatar delian1914 99 Точки

Connection Limited (no internet)

Имам проблем със свързването към нета. Зала Open Source Показва ми името на безжичната връзка, уж се връзва, но ми стои с удивителен и нямам интернет. В инфото пише, че се изпращат байти, не се получават никакви (0) Същото се случва и с кабела ....

OS: Win 10

Приемам всякакви съвети, моля.

0
Programming Basics
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

Принципно в унито до колкото знам wi-fi е limited и по изпити му вдигат лимита. А има места на които кабелите не бачкат. Пробва ли на друго място?

0
delian1914 avatar delian1914 99 Точки

Пробвах и със седният до мен кабел със същият успех. Драмата е, че ако не намеря решение ще трябва да запазвам копм за изпита....

0
Shirdor avatar Shirdor 131 Точки

Попитай ги като си там. Те ще ти решат проблема. Или отиди в Inspiration lab na изпита.

0
10/09/2016 23:34:24
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей!

На изпита няма да имаш проблеми със интернета. На 28.08 бяхме 600 човека и смея да твърдя, че работеше доста бързо, чак се учудих. И все пак, ако на изпита имаш проблеми, веднага уведоми някой от лекторите и ще ти дадат флашка с мобилен интернет!

Успех!smiley

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.