Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Демо проект от лектора

Здравейте хора !

Тук може да видите какъв ще бъде демо проекта направен от мен по време на лекцията.

http://tinypic.com/r/e05vm0/9

http://tinypic.com/r/309kio6/9

http://tinypic.com/r/prg5g/9

 

Ще бъде доста интересно и вече съм силно убеден,че ще го завършим за един ден.

 

Цъкайте по един лайк ако ви харесва за да ме ориентирате !!!

Тагове:
3
Android Development 11/09/2016 23:01:14
AtanasBozhkov91 avatar AtanasBozhkov91 2 Точки

Като идея е ок. Лично аз се надявах да бъде с елементи и следвайки Material Design, а не с iOS дизайн.

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Отворен съм към предложения,понеже това е едно от нещата който намерих free и ми допадна като дизайн.

Като цяло ако ми подадеш завършен e-commerse design който да е до 15$ дето да и material съм съгласен да преосмисля предложението.

 

0
asya.toskova avatar asya.toskova 16 Точки

На мен ми харесва, много приятен дизайн!

0
Maryan avatar Maryan 1 Точки

Изглежда супер. Нямам предпочитания дали да е Material Design или iOS дизайн.

0
dimitarfotev avatar dimitarfotev 1 Точки

Здрасти,

нали ще бъде качено видео на разработката на демо проекта?

Поздрави!

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здрасти Димитър,

Да не те подведа но по принцип всички видея които правя са собственост на софтуни, ако си платил за курса би трябвало да имаш достъп до него ако ли не не съм сигурен

0
30/09/2016 21:27:24
dimitarfotev avatar dimitarfotev 1 Точки

Здрасти,

мерси за отговора, но според описанието на курса би трявало да имам достъп до всички материали от курса като безплатно обучаващ се.

Копирано от описанието на курса : "

  • Ако се запишете в онлайн форма на обучение, имате достъп до всички видео лекции и материали от курса, както и да предавате своите домашни за проверка.

"

+

отдолу в описанието на курса при информацията за платено/безплатно обучение:

0
mitkoI avatar mitkoI 70 Точки

Здравейте Димитър,

И да ми копирате аз съм външен лектор към институцията и не определям правилата и това как се случват нещата.

Пак казвам видеята които правя са собственост на софтуни и те като такива имат правото да дават достъпа които те определят.

 

Демо проекта е насочен към хората които ще предават курсови работи с цел защита и не е част от основния план за обучение към платформата.

Така че изчакайте няколко дни и ако до 2 дни след лекцията не виждате видео което да отворите значи нямате достъп, ако ли имате дерзайте.

 

Поздрави,

Митко

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.