Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kamenova.ani avatar kamenova.ani 0 Точки

Greeting by name error

Здравейте, 

имам следния проблем със задача Greeting by name

Системата judge  не ми приема кода, 

Console.Write(" Enter your name: ");
 var name = Console.ReadLine();
 Console.WriteLine(" Hell0, {0}!", name);

но като изтрия първи ред ми го приема, някой можа ли да ми обясни защо?

Благодаря предварително!

Поздррви!

Тагове:
0
Programming Basics
jivako000 avatar jivako000 296 Точки
Best Answer

Здравей! 

Трябва да изтриеш Console.Write(" Enter your name: "); и ще ти даде 100/100 точки! Просто Judge системата очаква от първия ред да прочете число, а не текст, т.с на първия ред трябва да са ти входните данни, а именно var name = Console.ReadLine();

Успех!smiley

1
13/09/2016 16:43:42
Luko193 avatar Luko193 342 Точки

При тази задача judge системата сравнява очаквания изход да съвпада 100% с твоят изход, и тъй като има излишно съобщение judge дава грешка. Всичко зависи от типа checker т.е начина, по който ще се сравнява очаквания изход с твоя.

1
Aidarov avatar Aidarov 12 Точки

Ако не греша като greeting си използвал цифрата нула, вместо буквата "o". Може би това, заедно с излишното Console.Writeline("Enter your name:") e грешката ти.

0
yassen298 avatar yassen298 26 Точки

и при мен е така

Изтрих първия ред и се получи

0
17/09/2016 15:43:13
kamenova.ani avatar kamenova.ani 0 Точки

И аз така го излъгах, но исках да знам защо ;-)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.