Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Reverie avatar Reverie 16 Точки

Срок за заплащане?

Здравейте! До кога точно е срока за плащане на следващия модул? В сайта имам 3 нотификации - на две пише 19ти, на другата 15ти. И сега имам нов имейл в който пише че е до 15ти. 

 

Емейл от 12.09: 

"Пишем ти, за да ти съобщим, че вече е активно записването и за модулите C# DB Fundamentals и Java DB Fundamentals. По време на тези модули ще изучаваш последователно следните курсове: ·Databases Basics; Databases Advanced

Плащането (записването) за модулите е вече активно и можеш да го заявиш от ТУК, като срокът, в който можеш да направиш това, е до 19 септември (включително). Първият курс от избрания модул ще стартира на 19 септември.

Както вече знаеш от септември 2016 ще стартира и модул JS Core. По време на този модул ще изучаваш последователно следните курсове: JS FundamentalsJS Advanced и JS Apps

Плащането(записването) за модула е вече активно и можеш да го заявиш от ТУК, като срокът, в който можеш да направиш това, е до 19 септември (включително). Първият курс от модула ще стартира на 19 септември."

Емейл от днес: 

"Пишем Ви във връзка с наближаващия краен срок за плащане на предстоящите модули от 19 септември. Напомняме Ви, че крайният срок е 15 септември(четвъртък) включително. Ако желаете да продължите в модул DB Fundamentals, може да заявите плащането си от ТУК. Ако желаете да продължите в модул JS Core –заявката Ви за плащане може да направите от ТУКМожете да се запишете и за Tech Module, като за тази цел е необходимо да заявите плащането си от ТУК."

0
Въпроси за SoftUni 13/09/2016 22:03:31
jivako000 avatar jivako000 296 Точки

Здравей!

Записването е активно до 15 септември включително!

Успех! smiley

0
Willbe.S avatar Willbe.S 5 Точки

Здравейте,  имам въпрос във връзка със записването за предстоящите модули. Платих още преди седмица за един от тях, но продължава да ми излиза съобщението за записване, а днес получих и имейл, че крайният срок наближава. 

В профила си виждам, че плащането е отчетено и предполагам, че няма проблем, но ще се радвам да разбера дали при всички е така?

0
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

При мен не е така - аз платих Тех модул миналата седмица около 6-ти - 7-ми и веднага получих и потвърждение на мейла за успешно плащане, но го платих с карта директно през сайта. За другите начини на плащане не знам как стоят нещата.

Можеш да се свържеш с някой от Софтуни, за твое успокоение smiley

0
val4o89 avatar val4o89 240 Точки

Аз платих още в края на всгуст с карта през сайта, но попъпа в горната част на страницата ми излиза всеки ден :) Просто като завършим трябва да го оправим тоя сайт... :D И това става всеки път, дори да съм платил. Иначе няма проблеми, плащането си е отчетено, просто сайта е малко... 

0
14/09/2016 09:21:29
Willbe.S avatar Willbe.S 5 Точки

Мерси, и аз така предполагах, но исках да съм сигурна :)

0
vpl2001 avatar vpl2001 54 Точки

Здравейте!

Да не отварям нова тема пиша тук - дали се знае как ще изглежда пълната програма по дни, часове и групи за JavaScript Fundamentals - септември 2016? Нещо в графика зали и в инстанцията се разминават нещо като лекции и упражнения?

Поздрави на всички!

0
YaneZ avatar YaneZ 33 Точки

Записванете за Tech Module  е активно до 15.09.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.