Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

YaneZ avatar YaneZ 33 Точки

За да не отварям нова тема, защото и моя въпрос е свързан с място за паркиране. Та въпроса ми е дали паркинга пред самата сграда Софтуни е позволен за хора, които учат там и евентуално плаща ли се такса. Благодаря предварително!

0
dakata avatar dakata 26 Точки

Мисля, че намерих платен паркинг с GPS координати: 42.6698197,23.3517692 (На улицата успоредно на бул. Драган Цанков 36). Оттам до СофтУни разстоянието е около 5 мин. ходене пеш.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Паркинга пред унито е доста малък и е предназначен само за служителите в сградата.

1
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки

Здравей

Пракингът пред самият вход е малък и обикновено е пълен, но при късмет може да намериш място. Има поне 40% от местата отворени за ползване. В близост има доста прилежащи нерегламентирани паркоместа, но като цяло паркирането е проблем.

За охраняем паркинг не съм сигурен, но не съм и виждал.

Аз имам въпрос, на свой ред, дали е възможно да се плащам за паркомясто зад сградата в двора.

Поздрави

0
peterborisov avatar peterborisov 123 Точки

Излизаш от Софтуни и завиваш надясно. Втората пресечка се пада, защото първата води до заден паркинг на Софтуни свиваш отново надясно. На около 50-60 мерта от дясната страна има паркинг за около 200 коли на жилищните сгради. Аз там си спирах постоянно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.