Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dzhabrailov avatar dzhabrailov 18 Точки

Запитване относно Екипните проекти

Здравейте колеги,

Имам следния въпрос относно Team work курса.
Понеже не се записах през месец Май за Java поради съображения, че нямах нужното време да отделя и не исках да опропастя хората от отбора. Както и да е - за следващите HTML/JS/PHP имам желание да се запиша и искам да участвам! :)
Питането ми е - за всеки модул ли ще излиза покана да се записваме в Team Work and Personal Skills или беше само през Май и вече съм изпуснал срока? И ако съм го изпуснал има ли как да се запиша? :)

Благодаря предварително,

Поздрави!

Тагове:
2
Teamwork and Personal Skills
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За всеки следващ курс ще е ново записване и нови отбори. Не си го изпуснал все още. Тези дни мисля, че ще го пуснат! Иначе този Team Work ще е за курса HTML/CSS и след това ще си има отделен за JavaScript и отделен за PHP :)

2
Petya avatar Petya 2461 Точки

Teamwork and Personall skills курсът няма нищо общо с екипните проекти във всеки един курс, не ги бъркайте.

7
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Team Work and Personal Skills е отделно обучение в рамките на първия семестър. Той върви паралелно с останалите 4 дисциплини - Java, Javascript, HTML+CSS и PHP. По него няма да има отборна работа. По-всяка от другите дисциплини ще има отборна работа и записването за нея ще става малко след началото на съответната дисциплина.

Исках само да ти поясня, че тиймуърк по една от дисциплините няма нищо общо със самата дисциплина Team Work and Personal Skills

4
NickyRangelov avatar NickyRangelov 62 Точки

Ще те поправя, че в курса Teamwork and... също има екипен проект - поне в момента го пише в описанието на страницата на самия курс.

 

2
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Прав си. Благодаря за корекцията! Не съм го чел подробнои съм подвел колегите без да искам.

0
vanina_nenova avatar vanina_nenova 8 Точки

Аз пък имам друго питане по темата. Изпратих линк към блога ми, а сега виждам, че нямам домашно :) Среща ли се подобен проблем при други студенти? Сега виждам, че с второто домашно също има проблем, не се отразява, че е изпратен линка.

1
shan0 avatar shan0 53 Точки

Да, потвърдено е,че при тях е грешката, чакаме да се оправи и това е :)

2
vanina_nenova avatar vanina_nenova 8 Точки

Супер! Мерси за отговора smileПоне да знам, че 'телевизорът' ми работи, а грешката е в 'програмата' laughing

3
Desso avatar Desso 146 Точки

Колеги, според първата лекция от този курс в Teamwork & Personal Skills също трябва да имаме екипен проект, който да представлява 60% от оценката. Тъй като семестъра свършва след месец да попитам някой знае ли нещо за този екипен проект? Аз не съм чул нищо.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.