Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

svetlinsem avatar svetlinsem 10 Точки

Екип за домашни.

Здравейте,

някой да има желание да се съберем 4 - 5 човека и да решаваме домашните заедно. След лекцията е лудница и не на всеки може да се обърне внимание.

Ако, някой иска да пише и да се организираме. 

Аз не се справям и затова пиша.

Тагове:
6
Programming Basics
AlexanderBeloev avatar AlexanderBeloev 70 Точки

Пу за мен едно место! :D

 

Залата е доста свободна май, така че мисля че няма да имаме проблем с това. :)  Очакваме и още привърженици на идеята.

 

В коя лекция си записан ти?

0
svetlinsem avatar svetlinsem 10 Точки

Сряда и понеделник. Идеята да не сме повече от 5 човека, защото ще стане лудница.


0
AlexanderBeloev avatar AlexanderBeloev 70 Точки

Аз принципно съм вторник и петък.

 

За мен по всяко време е удобно да се съберем, така че ти и другите изберете :)

0
zontak avatar zontak 457 Точки
Аз и едно момче работим заедно.Лекциите са ни в сряда от 18;00 и неделя от 14;00 .. Ако има още някой желаещ бихме се радвали да се присъедини ;))
7
svetlinsem avatar svetlinsem 10 Точки
До тук сме 4 остават още двама и затваряме темата и решаваме, кога е най  - удобно на всички. :)
0
Hristin avatar Hristin 2 Точки
Ако има място за още хора бройте и мен..
Лекциите са ми в сряда от 18 и неделя от 10.. удобно ми е по всяко време ;)
0
svetlinsem avatar svetlinsem 10 Точки
Чакаме оше един човек и ще се разберем.
0
KirilVelichkov avatar KirilVelichkov 13 Точки
Аз съм събота и неделя от 14:00 до 18:00 и за съжаление немога идвам по-рано или да оставам до по-късно.
От 2 години работя с JavaScript и за сега нещата са ми лесни, тъй като съм придобил някакво програмно мислене.
Но в никакъв случай не бих се нарекъл програмист , тъй като в това което работя не се изискват кой знае какви знания.

Смятам , че двата часа, които са след всяка лекция са достатъчни за домашните, които ни дават за сега.
Аз се справям за около час и си тръгвам, тъй като имам и други задачки за вършене, но чесно да ви кажа до сега винаги когато съм имал нужда от помощ от асистен , винаги е имало някой свободен , който да ми обърне внимание.
0
presian avatar presian 223 Точки

Аз също също бих се присъединил, но да знаете че съм доста, доста начинаещ!

Тази седмица съм свободен преди обед до около 13 иначе групите са ми събота и неделя (14-18)

0
Dragostin_Valev avatar Dragostin_Valev 3 Точки
Ако не сте затворили групата, бройте и мен. Свободен съм по всяко време, така че другите да кажат кога им е удобно. Напълно начинаещ съм и ще се радвам на екипна работа! 
0
stresi avatar stresi 33 Точки
И аз искам да се включа и също съм от начинаещите,ако не е късно още де. Лекциите са ми събота и неделя от 14-18, доколкото видях и залата е свободна тези дни. :)
0
VelizarValkov avatar VelizarValkov 35 Точки

Ако не е запълнена групата бих се включил с вас, но като гледам май станахме повечко от предвиденото.

Все пак мисля, че нищо не пречи да сме и повече хора, тя залата е голяма, пък на място може да се разделим на две групи според знания и въпроси. :) Ето и разписанието на залата.

1
svetlinsem avatar svetlinsem 10 Точки

Затваряме ето и анкета да си изберем ден най - удобен за всички. Отбележете, кои дни са ви удобни и ще изберем този или тези с най - много гласове.

0
AlexanderBeloev avatar AlexanderBeloev 70 Точки

Здравей,

 

Исках само да споделя, че мисля да пропусна поне тази седмица с групповите домашни.  Причината е че бях посъветвам да се пробвам да се боря сам в случая, защото така или иначе ще имаме досатъчно team work.

 

Благодаря за предложението! Стискам палци и живи и здрави ще се засечем :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.