Loading...
lyubamarinova avatar lyubamarinova 14 Точки

Programming fundamentals - домашни

Здравейте,

Искам да попитам сроковете за качване на домашните за студентите , които са в online форма на обучение , същите ли са , както при присъствените студенти и при нас ли домашните формират 10% от оценката ?

0
Fundamentals Module
YordanDringov avatar YordanDringov 26 Точки
Best Answer

Домашните формират 20% от оценката,а 10% са от форум и присъствие. Не съм много сигурен дали това важи и за онлайн формата. Ще бъде добре ако някой присъствал на Course Introduction даде малко яснота, тъй като още няма видео по темата в системата.

0
stefan.iliev.A avatar stefan.iliev.A 5 Точки

Май това е само за редовните..поне така беше преди

0
gabi.ivanova avatar gabi.ivanova 370 Точки

Сроковете за качване на домашни са еднакви за всички.

1
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Виждам, че на страницата на курса има възможност за ъплоудване на файлове.

В тази част от курса не са ли всички домашни в Judge системата?

1
emanuil3r avatar emanuil3r 3 Точки

Мисля, че в Programming Fundamentals, домашните се предават като ги компресираш в рар или зип, след което ги ъплоудваш.

0
Radevatns avatar Radevatns 34 Точки

От 19.09 трябва да сложиш url линк към профила ти в github. Немога да разбера трябва ли да имам някаква обратна връзка, нещо някой гледа ли какво си правил, малко ми е неясно. 

0
lyubamarinova avatar lyubamarinova 14 Точки

Software University

6:53 PM (1 hour ago)

 

to me

Здравейте,

 

Да, сроковете за Вас са същите и домашните са 10% от оценката Ви.

0
Slavi007 avatar Slavi007 0 Точки

Домашните не са задължителни ако си онлайн, но без тях няма как да изкараш 100% на изпита.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.