Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ivaylova.Ts avatar Ivaylova.Ts 2 Точки

Clown_Modeling

Здравейте :) Когато проектирам curve on a surface, curve става на сегменти (не става една цяла крива) и в последствие това възпрепятства останалата част от моделирането на яката. Търсих начин, по който да съединя двете части от кривата (или трите, при по-голямата), но не открих инструмент за желания ефект, опитах всички от CURVE shelf-а ... Някой имал ли е подобен проблем? Help
Тагове:
0
3D Animation
Ivaylova.Ts avatar Ivaylova.Ts 2 Точки
справих се секунди след като го написах :D attach реши да работи ... смили се
0
moirane avatar moirane 11 Точки

Кажи как точно се оправи с проблема. При мен също проектираната крива ставаше на 3-4 части, а в същото време другата ми крива, направено по абсолютно същия начин беше перфектна.

0
20/09/2016 21:11:23
Ivaylova.Ts avatar Ivaylova.Ts 2 Точки
Duplicate-ваш кривата(проектираната), след това скриваш проектираната. Маркираш всички части от копието, изтриваш им историята и правиш attach ( в менюто Modeling -> Curves), направи scale няколко пъти за да видиш дали се е получила цяла крива, защото при мен се късаше на едно място, и ако има такова разкъсване използвай Modeling -> Curves -> Open/Close. Преди да attach-на или да open/close-вам си отварях option менюто понеже и там имаше някакви неща, които сменях докато стане ... поиграх си известно време, но не намерих друг начин. Така се получи.
0
20/09/2016 21:46:42
Ivaylova.Ts avatar Ivaylova.Ts 2 Точки
Имам предвид, че след attach се получаваше някакво много дребно , коварно разкъсване и него го оправих с Open/close
0
20/09/2016 21:43:39
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.