Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

georgi.yazovaliiski avatar georgi.yazovaliiski 9 Точки

Заплатих, но нямам достъп до материалите?!

Здравейте, заплатих за JS Core за онлайн участие чрез карта на 19 септември 2016, което също е и датата на крайния срок за записване. Вече е 20 Септември, курсът вече тече, а аз нямам достъп до материалите. Не знам дали е имало досега такъв въпрос конкретно за този курс, но искам да попитам, понеже ми беше изпратено писмо с потвърждение за плащане, а все още пише, че не съм записан в курса. Благодаря за всякакво съдействие. 

0
Module: JS Advanced
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки
Best Answer

Вчера говорих по телефона със softuni по този въпрос отговориха ми че защото сме платили в последния момент ще трябва да изчакаме до края на работния ден днес(20.09.2016) да го оправят.
Видео
Моя Github със материалите.

2
20/09/2016 11:13:40
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Позвъни на телефона, без да губиш повече време!

0
georgi.yazovaliiski avatar georgi.yazovaliiski 9 Точки

На кой? 0899555592 е изключен

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Нямам друг телефонен номер, затова предлагам следното:

Виждам, че курса има 3-ма водещи.

И понеже на Наков достатъчно други неща са му на главата, на останалите двама пиши директно, те си имат обявени в профила FB, Skype и разни други...

И разбира, се това не пречи да пуснеш мейл на служебният на СофтУни и да продължиш да пробваш телефона.

Успех !

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

успя ли да се свържеш с нас по телефона и можем ли да бъдем полезни с друго?

0
georgi.yazovaliiski avatar georgi.yazovaliiski 9 Точки

Отварям го но ме кара да се записвам на ново.... не ми дава да отварям който и да е ресурс

0
georgi.yazovaliiski avatar georgi.yazovaliiski 9 Точки

Платил съм, но не ме е отчело в списъците, дайте друг номер да се обадя ако имате :/

0
Xzahn avatar Xzahn 34 Точки

Здравейте, 

Сигурен ли сте, че сте заплатили правилния курс? Може да видите какво сте платили от профил -> плащания. От падащото меню, под информация за плащането може да видите пакета. 

0
Xzahn avatar Xzahn 34 Точки

В такъв случай пишете директно на info@softuni.bg.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

благодаря ти за запитването. Вече си записан за първия курс JS Fundamenttals. До края на деня ще си записан и за модул JS Core. От https://softuni.bg/trainings/1447/js-fundamentals-september-2016 можеш да достъпиш качените материали от изминалото занятие.

Поздрави и прекрасен ден,

Алекс

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.