Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
georgi.yazovaliiski avatar georgi.yazovaliiski 9 Точки

Заплатих, но нямам достъп до материалите?!

Здравейте, заплатих за JS Core за онлайн участие чрез карта на 19 септември 2016, което също е и датата на крайния срок за записване. Вече е 20 Септември, курсът вече тече, а аз нямам достъп до материалите. Не знам дали е имало досега такъв въпрос конкретно за този курс, но искам да попитам, понеже ми беше изпратено писмо с потвърждение за плащане, а все още пише, че не съм записан в курса. Благодаря за всякакво съдействие. 

0
JS Core
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1574 Точки
Best Answer

Вчера говорих по телефона със softuni по този въпрос отговориха ми че защото сме платили в последния момент ще трябва да изчакаме до края на работния ден днес(20.09.2016) да го оправят.
Видео
Моя Github със материалите.

2
20/09/2016 11:13:40
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Позвъни на телефона, без да губиш повече време!

0

На кой? 0899555592 е изключен

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Нямам друг телефонен номер, затова предлагам следното:

Виждам, че курса има 3-ма водещи.

И понеже на Наков достатъчно други неща са му на главата, на останалите двама пиши директно, те си имат обявени в профила FB, Skype и разни други...

И разбира, се това не пречи да пуснеш мейл на служебният на СофтУни и да продължиш да пробваш телефона.

Успех !

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1074 Точки

Здравей,

успя ли да се свържеш с нас по телефона и можем ли да бъдем полезни с друго?

0

Отварям го но ме кара да се записвам на ново.... не ми дава да отварям който и да е ресурс

0

Платил съм, но не ме е отчело в списъците, дайте друг номер да се обадя ако имате :/

0
Xzahn avatar Xzahn 34 Точки

Здравейте, 

Сигурен ли сте, че сте заплатили правилния курс? Може да видите какво сте платили от профил -> плащания. От падащото меню, под информация за плащането може да видите пакета. 

0
Xzahn avatar Xzahn 34 Точки

В такъв случай пишете директно на info@softuni.bg.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1074 Точки

Здравей,

благодаря ти за запитването. Вече си записан за първия курс JS Fundamenttals. До края на деня ще си записан и за модул JS Core. От https://softuni.bg/trainings/1447/js-fundamentals-september-2016 можеш да достъпиш качените материали от изминалото занятие.

Поздрави и прекрасен ден,

Алекс

0