Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Проблем със студентския мейл.

В момента съм се логнала в outlook.office365.com със студентския акаунт, но като отворя  https://www.dreamspark.com и цъкна на регистрация, ме праща на login.live.com, където като си въведа студентския мейл и парола, ми казва "That Microsoft account doesn't exist. Enter a different account or get a new one."

По рано по погрешка, се регистрирах с другия си акаунт в live.com.

Сега къде бъркам?

Тагове:
0
Programming Fundamentals 21/09/2016 17:21:34
Maria_ls avatar Maria_ls 383 Точки

На мен това ми излиза като се опитам да регистрирам със студентския си мейл:

"Не можете да се регистрирате тук със служебен или учебен имейл адрес. Използвайте личен имейл, като например имейл в Gmail или Yahoo!, или създайте нов имейл в Outlook."

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

Аз с личен се регистрирах, но с него нямам права да тегля софтуер.

0
ZornitsaSerbezova avatar ZornitsaSerbezova 455 Точки

О, сега разбрах, че може би трябва да се регистрирам. Като се опитам със струдентския и на мен ми казва така.

"You can't sign up here with a work or school email address. Use a personal email, such as Gmail or Yahoo!, or get a new Outlook email."

С личния се логвам, без да е нужно да се регистрирам.

0
22/09/2016 08:51:00
Slavi007 avatar Slavi007 0 Точки

Аз също имам този проблем и нямам идея защо е така.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.