Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

dimochakarov avatar dimochakarov 1 Точки

споко аз се оправих :) оставих само индекса и цсс :D

0
z.s.paneva avatar z.s.paneva 21 Точки

Малко след свършен факт пиша, но при последното домнашно и аз имах твърде голям файл. Проблемът беше в изображенията. Ако ползваш Photoshop или друг графичен редактор, решението е да ги save-неш във формат за web, така размерът им значително намалява. Това е добра идея и при работа - колкото по-малки са като размер, толкова по-бързо ще зареждат ресурсите на сайта ти. Разбира се, това не трябва да вреди на качеството им. :)

0
dimochakarov avatar dimochakarov 1 Точки

добра идея. по смислена от моята  :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.