Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AlexDimitro0v avatar AlexDimitro0v 2 Точки

Сформиране на оценката

Как се сформират 10-те % от оценката за участие във форума? Съжалявам, ако въпроса ми е споменат по-рано или има подобна тема, просто е голяма бъркотия в този форум...! Мерси предварително :)

Тагове:
0
Programming Basics
Yulia avatar Yulia 1346 Точки
Тези 10% от форума са максималния брой точки, които можеш да получиш като бонус. Т.е ако 100% са 100 точки, то от активност и помагане във форума, можеш да получиш максимум още 10 точки. Предполагам, че след края на всеки курс се гледа кои са най-активните потребители за този период(а може би и въобще) и теглят някакви черти според събраните точки и дават максималния процент за най-най-най-активните. За другите съответно 9%, 8% и т.н В смисъл, и на мен не ми е много ясно, но едва ли ще се знае по-точно. Всичко е относително. Най-важното е да помагаш на другите, да питаш, просто да се включваш социално, така да се каже. И да не нарушаваш правилата, за да нямаш минуси, хаха. :D Винаги може да намериш нещо интересно и да го пуснеш за обсъждане тук.
2
beBoss avatar beBoss 507 Точки
Ами ще се гледа дали получаваш положителни вотове, дали не спамиш, а даваш смислени отговори, които да помогнат на тези дето задават въпросите. Определено, няма да е само заради зелените точки, тъй че не спамете и пишете смислени неща по важните теми. Ако помагаш и имаш прилично държание, не спамиш и прочие глупости, няма да имаш проблем с точките. Никъде не е споменато как ще се оценяват тези проценти от форума, но точно това е идеята, да не се знае, точно как те оценяват, но ако помислиш, няма много опции тук, тъй че това е критерия. ;)
0
kliko avatar kliko -2 Точки

Но ще е добре, ако си знаем колко процента имаме от форума. Поне да имаше колко сме активни в проценти или колко коментара сме писали. Така щеше да е по- добре.

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки
Не мисля, че такава информация ще има, а и не е хубаво, за да не си правим разни сметки. И това е само един бонус в края на краищата. Или си полезен на другите, или не - не е нужно да си смяташ точките за такива неща, та да знаеш дали си писал достатъчно, или не. А относно броя на коментарите, това всеки може да си види когато добавят тази функция във форума.
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.