Loading...
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Здравей,

Никъде в имейла не е упоменато, че е само за Windows дистрибуцията. Пробва ли да активираш лиценза под Linux-ката дистрибуция?

 

WebStorm for Linux

2
zdgeorgiev avatar zdgeorgiev 57 Точки

Важи, важи wink Аз го подкарах без проблеми и под Linux, и под Windows smile

 

0
anto84 avatar anto84 16 Точки

Добър ден, 

да не отварям нова тема. Наблюдател съм на курsа Java Script Basics (първа лекция от 04.11) а живот и здраве ще се запиша и онлайн от следващото ниво 1. Инсталирах си  Webstorm за 30 дни triаl a искам да си го имам перманентно, но нямам лиценз.

Разбирам, че студентите от ниво 1 имат лиценз за Webstorm. Може ли и аз да получа такъв или някой ако може да ми изпрати license key ако е еднакъв за всички.

 

Мерси :-)

0
07/11/2014 01:42:52
vladislav_hadzhiyski avatar vladislav_hadzhiyski 66 Точки

Здравей,

Щом нямаш мейл с лиценза явно нямаш късмета да имаш безплатен WebStorm.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Като запишеш ниво 1 със сигурност ще получиш и ти лиценз при започване на курса по Web Fundamentals. Не мисля, че е коректно някой от нас да ти прати лицензния ключ, по-скоро пиши на мейла на СофтУни ако преценят те да ти предоставят.

Другия ти вариант е да пишеш на нещо друго - Visual Studio Express, Sublime... :)

0
slavi.koen avatar slavi.koen 38 Точки

Здравейте, тъй като до сега писах на VS, но за курса по AngularJS си инсталирах WebStorm, но явно съм си изтрил писмото с лиценз кода. Може ли някой да ми каже какъв беше, имам някакви спомени, че имаше нещо общо с факултетния номер.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.