Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

paceva.eva avatar paceva.eva 5 Точки

07. Create Table People - Compile time error

Здравейте,

Имам нужда от помощ - колкото и пъти да се опитвам да кача кода в Judge, постоянно дава грешка Compile time error. Пробвах различните варианти при събмитване, а и доста си поиграх с кода, но всеки път Compile time error. Особенното е че се появяват различни причини за грешките като:

- CREATE command denied to user 'OJS-Restricted'@'localhost' for table 'users'

-  Table '4152127e-24e1-49b6-9823-a03c9ab0a188.people' doesn't exist - Тази е преобладаващата

-  The CommandText property has not been properly initialized.

 

А ето и моето творение 

http://pastebin.com/5LZL1UXd

 

Мерси

Тагове:
0
Databases Basics - MySQL
Ivanov.Ivan avatar Ivanov.Ivan Trainer 558 Точки

Здравей корегирах ти леко заявката ... Общо взето не му указвам коя е базата и коя е таблицата ... а и таблицата мисля, че трябваше да е 'people'

Така си мина 1/1

КЛИК

1
paceva.eva avatar paceva.eva 5 Точки

Много благодаря - разбирам че основната грешка е била името на таблицата, ама кой ли гледа такива подробности.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.