Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

daredevil avatar daredevil 7 Точки

JS for Windows XP ??

Налага ми се няколко дни да ползвам Windows XP на 10" компютър , който е по слаб .... Препоръчайте ми IDE за JS на Windows XP , Инсталирах си "webstorm", но ми излиза някаква грешка при старитране на JS проектите "Error running project.js, Program path not specified". Най вероятно не  мога да настроя node.js. Четох из интернет, но не мога да го подкарам (не се инсталира, node.js стартира директно на черен екран) ? Някакви идеи какво как да направя webstorm или друго IDE за JS да ми препоръчате ?

Тагове:
0
Module: JS Advanced
aburlakov avatar aburlakov 18 Точки

Тук е малко кауза пердута. Единствения ти вариант е на Мозила, конзолата...

0
martinski avatar martinski 66 Точки

Разбирасе варианти много.Например Notepad++ е чудесен редактор. Само му инсталираш 3-4 плъгина(за HTML,JS) и няма грешка:) Конзолата на браузъра също е вариант,макар и по-тегав :)

0
29/09/2016 09:21:47
fbinnzhivko avatar fbinnzhivko 1586 Точки

Sublime Text  e много лек редактор .Пробваи с него хем ще се научиш на нови неща.Не е толкова силен в autocomplete но ще ти свърши много добра работа.

0
29/09/2016 09:50:05
viktor.pts avatar viktor.pts SoftUni Team Trainer 332 Точки

Препоръчвам ти онлайн редактор, няма да се налага да инсталираш Node.js за да си тестваш решенията. Варианти много, пробвай https://plnkr.co/ и https://jsfiddle.net/ като начало. И двете включват и HTMLL/CSS, но можеш да тестваш и само JavaScript.

1
daredevil avatar daredevil 7 Точки

Мерси колеги, успях да подкарам WebStorm .... за сега изглежда , че работи ще го потествам още малко .... ! рябвало просто ръчно да му задам "node.js" interpreter ....

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.