Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

zotakk avatar zotakk 5 Точки

Treasure Locator - Functions and Arrow Functions Exercises

Здравейте,

От два дена не мога да открия грешката си в задачата Treasure Locator от Functions and Arrow Functions exercises. Judge ми дава 77/100 точки. Това е кодът ми на задачата. Ще бъда много благодарен, ако някой помогне.

1
JavaScript Fundamentals 30/09/2016 12:01:11
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки
Best Answer

Къса те в последните тестове. Махни последната проверка и остави само  ->
 

else {
    console.log('On the bottom of the ocean');
} 

и кода ти е 100/100.

3
30/09/2016 12:10:52
zotakk avatar zotakk 5 Точки

Благодаря ти много за помощта.

1
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

Май и аз съм on the bottom of the ocean с тази задача. Не разбирам защо Judge ми дава, че печатам един ред повече за всички тестове и показва разлика от това, което визуализира WS:

Решението: https://pastebin.com/SK2P0Er2

1
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

И аз реших да я реша набързо , две различни решения пробвах и на двете не печатам тоя допълнителния ред , но Джъдж ми показва че го печатам. :D

1
YavorSpassov+deleted! avatar YavorSpassov+deleted! 133 Точки

И други задачи от курса имат този проблем. Предполагам, че ще го решат за началото на следващата му инстанция, а в момента не е приоритет.

1
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Днес решавах още задачки от същия курс и ми дава различни резултати от моите.Пробвах със стария решения които съм решавал и имам 100 от 100 и сега ми дава на тях 0/100 което е просто смешно.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.