Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Raya.Milachkova avatar Raya.Milachkova 3 Точки

HTML/CSS Lab

Здравейте,

Може ли някой, който вчера(29.09.2016) е присъствал на лекцията да сподели накратко какво сте правили :) Изгледах каченото видео, но не ми стана ясно :)

Поздрави!

 

Тагове:
0
HTML/CSS
Kaloian05 avatar Kaloian05 2 Точки

Имахме задание да направим сайт от картинките в документа. Една таблица, форма, хедър, меню, статия и футър. Различното беше, че трябваше да използваме sprites, а не отделни картинки за иконките. Тоест има една картинка, която съдържа иконките и да се нагласи с background-position така че да се вижда всяка една със съответния хувър изглед.

0
Raya.Milachkova avatar Raya.Milachkova 3 Точки

Ясно :)!

Благодаря ти!

А, това реално ще трябва ли да го предаваме пак като домашно или е само за упражнение?

0
cvetomir_vasilev avatar cvetomir_vasilev -6 Точки

И аз това се чудя, но има бутон за качване на домашно на предната лекция (Подготовка за изпит), а там няма задание за домашно, така че си мисля, че лаб-а трябва да се направи и да се предаде там !!! Ако някой знае МОЛЯ да казва :)

0
Kaloian05 avatar Kaloian05 2 Точки

Относно тази форма за качване аз не видях да има материали така че сигурно някаква грешка и станала. Странно е как хора дават минуси и не отговарят в темите.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.