Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

cybera avatar cybera 1 Точки

Защо при мене отговорите излизат правилно в джъджа грешно?

Решавам пример Sample Coding 101 Exam - Jan 2016 за втори път срещам проблем при, който на моя компютър резултатите излизат правилно, а в джъджа грешно. Първият път проблемът беше на задача 05 Date after 5 Days, на която се оказа че проблемът е в локал настройките на компютъра и в резултат на това как се изписват датите.

Сегашният проблем е задача 8 Increasing Elements. Немога да измисля защо като пускам кода при мен дава различни резултати от в джъджа. Моето решение на задачата е:

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;

namespace Exam_2_2
{
    class Program_2
    {
        static void Main(string[] args)
        {
            int n = Int32.Parse(Console.ReadLine());

            int[] numbers = new int[n];
            for (int i = 0; i < n; i++)
            {
                int num = Int32.Parse(Console.ReadLine());
                numbers[i] = num;
            }

            int chain = 1;
            int tempchain = 1;
            for (int i = 0; i < n; i++)
            {
                for (int f = i; f < n-1; f++)
                {
                    if (numbers[f] < numbers[f+1])
                    {
                        tempchain = tempchain + 1;
                    }
                    else
                    {
                        break;
                    }
                }
                
                if (chain < tempchain)
                {
                    chain = tempchain;
                }

                tempchain = 1;
            }

            Console.WriteLine(chain);
        }
    }
}


Някой има ли някакви идеи?

ПС: Как да направя кода да изглежда като код?

Тагове:
0
Programming Basics 30/09/2016 18:00:52
vancho avatar vancho 430 Точки

Ами дава ти 91/100 т !!

-1
cybera avatar cybera 1 Точки

аз като ги пускам ми дава 25/100. няколко пъти пробвах.

0
cybera avatar cybera 1 Точки

ммда пуснах го пак и сега и на мене ми даде 91/100. немам си на идея що ставаше предното или що става това.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Имаш грешка в задачата, къса те на първия тест.

0
cybera avatar cybera 1 Точки

ок това е още по-объркващо. не съм правил корекции по кода си от както го пуснах тука. имам 4 теста на същия код които дават 25/100.

И сега, като прочетох твоя и горния коментар го пуснах пак и дава 91/100 както пишете. Немам си на идея какво се случва :)

0
cybera avatar cybera 1 Точки

Стигам до заключението че 4-5те пъти преди като пробвах съм копирал нещо грешно за да ми е давало 25/100. Намерих си последната грешка и мина 100/100 този път. Тнкс хора. Пробвайте да я намерите ако искате, добра тренировка по дебъгинг.

0
30/09/2016 20:04:34
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.