Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

skstefanov avatar skstefanov 0 Точки

Мой гаф или проблем в/с Visual Studio 2015?

Здравейтеsmiley

Ето за какво става въпрос - Пускам си видеото и заедно с него правя упражнения. Правя това:

Но стигам до това frown :

Вместо до този резултат:

Гледах, излизах от програмата, влизах... аз ли бъркам или VS? indecision

Тагове:
0
Предложения и проблеми 05/10/2016 19:56:08
dead4y avatar dead4y 62 Точки
Best Answer

Оправи си регионалните настройки на компютъра.

 

1
skstefanov avatar skstefanov 0 Точки

smiley Благодаря! cool

Пипнах настройките и тръгна "кът ората".yes

0
koksibg avatar koksibg 892 Точки

Гърми ти по вход - имаш неправилен вход. Провери какво трябва да въведеш - стринг, числа, масив от стрингове, разделени с интервал например. 

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Съдейки по третата снимка, се предполага във вторият случай да използваш тип float а не double.
Що се отнася до гърменето, сещам се само за десетичната точка, която може да ти е запетайка.

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Тип "float" има точност до 7 десетични знака, а тип "double" има точност до 15,16 десетични знака. Така, че не вярват да гърми от това ако беше сложил тип "float" тогава щеше да гърми ако входните данни са по-голями числа и не се побират в него. Колкото до десетичната точка и аз се сетих и я промених при мен на запетайка, но не оказа проблем пак си минаваше задачата, не се чупеше.

0
Pilgrimage avatar Pilgrimage 515 Точки

Що се отнася до грешката - трябва да е именно точка, а не запетайка.

А от екрана с очакваният изход се вижда, че отпечатаното реално число е с точност, отговаряща на типа float.

0
05/10/2016 20:54:49
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Със същия код и с твойт евходни данни при мен си върви не се чупи. На теб ти дава грешна на 16 ред.

0
skstefanov avatar skstefanov 0 Точки

Грешката на ред 16, беше и на ред 13... Която оправих, но после се появи отново "гърменето". Следвам стъпките от видеото, но нещо не излиза... Ровенето продължава...

Благодаря Ви за отговоритеyes

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.