Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Проблем с морски шах

Добър вечер на всички , въпроса ми може да е доста глупав , но искам да реша проблема с който се сблъсках.Исках да направя първата ми игричка в живота ми и започнах да гледам  видеа в интернет и стартирах с игричката Морски шах в Visual Studio-то.Получи се всичко без проблем.Играта работи без бъгове и изглежда доста добре като за първа игра , но и тук идва проблема.Играта немога да я пратя на никой или общо казано само аз мога да я ползвам.Пробвах да я пращам в разхивиран или зипнат файл , но след получаването и пак не тръгва.Някой ако се е сблъсквал с подобен проблем , да каже как да го реша.Благодаря предварително.

Тагове:
0
Programming Basics
Alex0101 avatar Alex0101 374 Точки
Best Answer

Билдваш го като realse. Както е показано на снимката, сменяш дебъг с рилийз и после намираш ехе-то в папка рилийз в проекта.

 

http://pasteboard.co/c42Ps2tKw.png

1
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Благодаря ти получи се!

0
borislav9212 avatar borislav9212 745 Точки

Пробвай да пратиш кода с http://pastebin.com/  Иначе трпбва да стане и като се архивира под формамата на zip файл.

0
raging avatar raging 92 Точки

Защо не го билднеш като релииз и готово

0
JivkoJelev avatar JivkoJelev 235 Точки

Може ли малко по-обширно описание на билднеш като релииз.Билднах го публиш , не че знам и то какво прави де. :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.