Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

puffed avatar puffed 289 Точки
Best Answer

Здравей!

Поправих кода ти тук и сега взима 100 точки.

1. Махнах всичко закоментирано, за да не пречи

2. Махнах всички условия накрая при печатането, защото има по-лесен начин: Console.WriteLine(Math.Max(length, length1));

3. Изтрих променливите end, вече нямаше нужда от тях.

4. Допълнително (без това да влияе на точките) вторият цикъл може да се промени да е :

for (int i = 0; i < Math.Min(s1.Length, s2.Length); i++)
            {
               ..
            }

Индексът i го използваш само, за да минеш Math.Min(s1.Length, s2.Length) на брой пъти през масивите, затова няма нужда да отброява отзад напред.

Изглежда проблемът е бил в изхода, аз дори не тествах твоя код, преди да го променя.

Един съвет от мен, имената на променливите могат да бъдат малко по-красноречиви с цел по-лесно четене на кода. Например броячите могат да са counterLeft и counterRight, така се разбира веднага, че става дума за някакво броене.

1
Losko avatar Losko 69 Точки

Да, като премахна по-горе изброените вече излишни неща ( първоначално бях решил че това което е в коментара трябва да е изхода и за това има толкова много излишен код ).
Явно както казваш "Проблема е бил в изхода. 
Благодаря.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.