Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Antonio97 avatar Antonio97 13 Точки

03. Cappy Juice / JavaScript Objects

Дава ми грешка на няколко теста + втория нулев тест. Грешката на втория нулев тест е, че не ми изкарва кивито най - отдолу, ами най - отгоре. Иначе резултатите са ми вярни. Дава ми 40/100 в джъдж, а може би това е и причината, поради която не дава пълен брой точки. Не знам как да се справя с проблема. Ако може някой да помогне, благодаря!smiley

Тагове:
0
Module: JS Advanced
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

То хубаво ама без да дадеш кода, трудно ще стане :)

0
Antonio97 avatar Antonio97 13 Точки

Ето това е кодът: http://pastebin.com/1JvcWJK7

0
Nikola_Andreev avatar Nikola_Andreev 671 Точки

 Ето тази част от условието не спазваш -> The bottles are to be printed in order of obtaining the bottles.  Така като триеш постоянно от мапа, няма как да се запзи реда.

2
Antonio97 avatar Antonio97 13 Точки

Може ли да ми помогнеш, защото тотално съм забил

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.