Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

[Exam] Java Basics - поправителен изпит - юни 2014

Колеги, тъй като сега покрай по-лесния материал по HTML и CSS най-вероятно имате повече време за подготовка, решихме да добавим извънредна дата за Java Basics поправителен изпит.

Имаме няколко варианта:

  • 13 юни (петък), от 17 до 22 часа
  • 15 юни (неделя) от 14:30 часа
  • 22 юни (неделя) от 14:30 часа

Коя дата ви се струва най-подходяща?

Ще има такса за явяване, за да не се юрнат всички наред, а само който се е готвил.

16
Java Advanced 04/09/2014 22:56:46
anikov avatar anikov 40 Точки

Извинявам се ако е обявено някъде като информация, но не успях да открия такава. До колкото помня имаше нещо от сорта на: взет, невзет  и взет с отличие. Как да разберем към коя категория спадаме? 

4
coaster avatar coaster 412 Точки

Когато не си го взел, в профила ти пише Невзет, когато си го взел с отличие е Отличен :) останалите оценки 3, 4 и 5 трябва да значат, че си го взел.

2
NickyRangelov avatar NickyRangelov 62 Точки

@Coaster, поправям те.

Взет с отличие е при оценка над 5,00. Беше коментирано някъде във форума. За невзет границата не мога да я кажа точно колко е, би трябвало да е 3,00.

Конкретната информация даден изпит всеки може да я открие във собствения си Потребителски панел - от падащото му меню най-горе вдясно.

П.С. Току-що видях, че г-н Наков е коментирал същото нещо на следващата страница, и неговите думи всъщност те подкрепят. Ще трябва да изчакаме нов коментар, сигурен съм, че има разминаване с подадена по-рано информация.

1
kisyova avatar kisyova 13 Точки

Ако оценката ни в профилите ни е различна от слаб означава, че сме преминали изпита успешно или трябва да покриваме някакъв друг минимум? Благодаря :)

0
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Оценка от 3.00 нагоре означава "взет изпит". Оценка от 5.50 нагоре означава "отличен". Оценките са свързани с изискванията за придобиане на професии в СофтУни. По-високите оценки дават по-добри шансове за започване на работа.

1
Vasilsk avatar Vasilsk 109 Точки

Здравейте,

В една друга тема Петя написа, че всеки който има оценка над Мн.Добър 5.00, се води, че е взел изпита с excellence. От поста ви разбирам, че всъщност долната граница за excellence e 5.50. Кое е вярното в крайна сметка ?

5
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Да, май 5.00 бяхме решили, че е отличен. Сори за разминаването. Над 5.00 е отличен.

5
vvulevv avatar vvulevv 51 Точки

И аз съм за 22-ри юни.

0
Aciii avatar Aciii 19 Точки

Искам да попирам ако по някаква случайност (не го пожелавам на никог) изкараме по малко точки на поправката. Коя от двете оценки ще се гледа повече? Въпреки че който ходи на поправката отива да изкара максимум или да покаже, че е може да се справи и по добре от показаното на първия изпит. 

3
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки
Пази се по-високата оценка.
4
mondegreen avatar mondegreen 1 Точки

+1 за 22ри 

0
gyulchev avatar gyulchev 0 Точки

И аз съм за 22-ри.

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Защо никой не иска в петък, 13-ти? :D Май е страхотен ден за Java! Всеки ден е страхотен ден за изпит по Java :D Но отлична подготовка за толкова ранна дата не би се отразила добре на представянето в предстоящия курс и отборен проект. Аз поне така мисля. Но не се знае дали и края на август ще имаме някакво време - така, че ми е все едно. Дори и утре да е. Но като цяло идеята за допълнителна по-ранна дата ме изненада.

1
Aluin avatar Aluin 76 Точки

Ох и аз искам по ранна дата, че да се концентрираме върху уеб курса.. но каквото такова.. Ако е 22ри за съжаление ще трябва да се откажа и ще се явявам септември

1
mikata avatar mikata 7 Точки

+1 за 22-ри юни :)

0
Plami avatar Plami 373 Точки

Страхотна идея, докато материала е още пресен на направите поправка. Аз лично гласувам за 22 :)

2
dzhabrailov avatar dzhabrailov 18 Точки

За 22-ри ще участвам! :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.